CzTorrent - Tracker byl zastaven. Byla překročena max. zátěž

Informace o vybraných trackerech (např. CzTorrent, TreZzoR). Řešení problémů s trackery.
Uživatelům je na celém fóru zakázáno psát příspěvky za účelem reklamy na trackery.

Moderátor: emc

Odpovědět
Lopez

Příspěvek od Lopez »

CzTorrent píše:tak chyba je hlavne na me strane, vse se meni ale nejde to proste hned a neco takoveho diagnostikovat ....
Tak je pravda, že ste na jednu stranu, laicky řečeno, volné sdružení dobrovolných poskytovatelů P2P služeb a nic
vás nenutí udělat s tím něco hned. To chápu, ale nic to nemění na tom, že mě to sere, když to nejede. Obrázek
blurcamorra

Příspěvek od blurcamorra »

Nejdříve chci poděkovat ownerům czt, že se snaží pracovat na trackeru po volných chvílích jak to jde. Ale musím zkritizovat vaše informování na trackeru. Chtělo by to informovat uživatele, co se děje, proč tomu tak je, že se chystá nový hw, proč spousta lidí ze slovenska má ban na ip, že všechny announce jsou nyní šifrované pomocí ssl, co se chystá za změny do budoucna. Spousta uživatelů neví, co se pořádně děje a často jsou naštvaní, když něco nejede jak má. Krátká informačka by rozhodně prospěla.
CzTorrent
Dárce

Příspěvek od CzTorrent »

blurcamorra píše:Nejdříve chci poděkovat ownerům czt, že se snaží pracovat na trackeru po volných chvílích jak to jde. Ale musím zkritizovat vaše informování na trackeru. Chtělo by to informovat uživatele, co se děje, proč tomu tak je, že se chystá nový hw, proč spousta lidí ze slovenska má ban na ip, že všechny announce jsou nyní šifrované pomocí ssl, co se chystá za změny do budoucna. Spousta uživatelů neví, co se pořádně děje a často jsou naštvaní, když něco nejede jak má. Krátká informačka by rozhodně prospěla.
hele, jednou je to psany uz stokrat a kdyz se neco deje, momentalne je jasne, ze se situace nezmenila,
tak ver, ze prvni, co me napada, je psat vsade, kde se to probira po sedesaty, ze jede ddos
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Problémy s přihlášení na CzT - Tracker byl zastaven. Byla překročena max. zátěž

CzTorrent v případě přetížení jako prvním omezuje vstup uživatelům s hodností Validating. V případě většího náporu omezuje i počet přihlášených Memberů. VIP se na tracker dostanou vždy. Nesmí ale smazat cookies. Zkuste se přihlásit v nočních hodinách se současně zaškrtlou volbou zapamatovat přihlášení. Holt se současnými systémovými prostředky a častými DDoS nelze obsloužit všechny uživatele. To by tracker lehnul...

Nepoužívejte anonymní režim webového prohlížeče, jinak tato hláška bude zobrazena vždy!

Vzhledem k neustále se opakujícím dotazům tento příspěvek pro snazší nalezení kopíruji do tohoto vlákna...

Obrázek
Obrázek
hrban547

Příspěvek od hrban547 »

No musím povedať, že ako VIP som sa na tracker nedostal už asi 5 dní. Nech skúšam čokoľvek, proste server je furt dole... Alebo robím ja čosi zle ? A informácie o stave serveru neviem nikde nájsť.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

hrban547 píše:server je furt dole
CzTorrent už delší dobu funguje bez výpadku. Pouze omezuje přístup v případě přetížení.
hrban547 píše:informácie o stave serveru neviem nikde nájsť
Na stránce http://cztorrent.utorrent.cz/#10780 v prvním příspěvku hledej řádek: "Provozní stav".
hrban547

Příspěvek od hrban547 »

Ahá, ktosi mi blokol IP, keď idem cez VPN tak to zázrakom ide... ak sa odpojím tak zas nič.
Asi končím s podporou CZT a nájdem si iný server...

Na IRC tiež nikto nič.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Vžtyť CzTorrent není jedinný tracker. Zkus TreZzoR.

Obrázek
allienman23

Příspěvek od allienman23 »

Zdravim, ví nekdo co se deje s trackerem? Uz par dni mi nejde se na nej ani pripojit
Sax05dot

Příspěvek od Sax05dot »

Zdravíčko ve spolek. Rok se nám s rokem pomalu sešel a tak mě zajímá, zda-li pro nás mají pánové z czt nějaké novinky. Za mě, jako uživatele membera občas validating, se situace čím dál více horší.
kaldor

Příspěvek od kaldor »

Ahoj, pár dní mi tracker píše, že je přetížen, tak jsem to zkusil přes telefon a funguje normálně, s nastavením sítě jsem nic nedělal , anonymní režim nepoužívám, tak jsem se chtěl zeptat, jestli netušíte čím by to mohlo být, děkuju za odpověď :-)

zapoměl jsem napsat, že přes telefon jsem připojen na stejnou wifi
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

kaldor,
pokud máš hodnost member, nebo vyšší, zkus se připojit po 23:30. To už většinou jde. Při zadávání přihlašovacích údajů zaškrtni trvalé přihlášení. Do prohlížeče se ti uloží cookie a pak už budeš mít podstatně větší šanci se tam dostat i během dne. Pokud jsi validating, tak buď jeď přes mobil a stažené torrenty si z telefonu přetáhni do klienta v PC (což je asi zbytečná pakárna), nebo si aktivuj účet (za seedbody nebo příspěvěk).

Víc informací ti poskytnou na IRC trackeru (tady je web podpory programu uTorrent).
kaldor

Příspěvek od kaldor »

jsem už léta member, dík za radu, mazal jsem historii v PC, možná to bude tím, jen mě zaráželo, že přes mobil to jde a přes PC ne, ještě jednou dík
Tomáš Mrhálek

dal by někdo učet nebo pujčil by mi ho na den

Příspěvek od Tomáš Mrhálek »

pls sdílí se mnou někdo jeho učet je tu maximalni počet učtu a nejde se mi registrovat
emc
Administrátor

Re: dal by někdo učet nebo pujčil by mi ho na den

Příspěvek od emc »

Tomáš Mrhálek píše:pls sdílí se mnou někdo jeho učet je tu maximalni počet učtu a nejde se mi registrovat
Ha. Ha. To víš, že jo... Obrázek

Viz http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?p=20916#20916
Odpovědět