Diskuze: Avast

Antiviry, Firewally, Spyware, Malware, Rootkity, Ochrana dat šifrováním.
Pouze námi doporučovaná bezpečnostní řešení, placené i freeware. Návody, poradna, stažení.

Moderátor: emc

emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Nějak se ty antivirové programy vzájemně nemají rády. :shock:

kaspersky_protection.png
kaspersky_protection.png (26.99 KiB) Zobrazeno 93 x
Pety
Pokročilý

Příspěvek od Pety »

Ono taky cpát komukoliv při instalaci antiviru jakýkoli jiný software je pořádné chucpe.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Pety,

to já přece vím. Stejně, jako když jsem dočasně deaktivoval Avast, abych si nainstaloval ESET kvůli detekci uTorrent 2.2.1. To se Avastu nelíbila jedna z knihoven ESETu.

Teď jsem poslal Avast Internet Security na dovolenou a Nainstaloval Kaspersky. Jsem netušil, že už je Free verze i v češtině. To je velké plus. Antivirák, kterému uživatel nerozumí, nemá smysl. Teď už to mám překlopené na Kaspersky Internet Security. Musím si ho pořádně ošahat, abych ho dobře znal. Jak jsem psal, s ESETem končím. Zákazníci si mohou vybrat, buď mé služby bez ESETa, nebo ESETa bez mých služeb.

Každý má minulost. Avast měl "svá" období. V tomto vláknu je něco málo zachyceno. Ale aktuálně s ním nemám problém. A jejich laborka mi vždy vyšla vstříc.

Kaspeskyho jsem nechal zkontrolovat sbírku instalaček softwaru. Několik detekcí měl. Poslal jsem tedy vzorky do Kaspersky Lab a během pár hodin přišla odpověď, že jsou to skutečně falešně pozitivní detekce a po aktualizaci virové databáze už nic nedetekuje.

Pro domácího uživatele budou dostačovat plně počeštěné bezplatné antiviry Avast Free a Kaspersky Free. Není tak potřeba platit (či pokoutně řešit) ESET Antivirus.

Obrázek
Pety
Pokročilý

Příspěvek od Pety »

Kasperskyho jsem zkoušel někdy v zimě a nelíbil se mi - občas blokoval počítač na několik sekund. Dost mě to štvalo.Třeba to už nedělá...
Odpovědět