CzTorrent

Informace o vybraných trackerech (např. CzTorrent, TreZzoR). Řešení problémů s trackery.
Uživatelům je na celém fóru zakázáno psát příspěvky za účelem reklamy na trackery.

Moderátor: emc

Odpovědět
bony

Příspěvek od bony »

tak to je supeeer doufam, ze uz to dneska pofrci:-)
lord-istar

Příspěvek od lord-istar »

jj taky doufám :lol: Už se těším :)
jaruna62

Příspěvek od jaruna62 »

To snad ani neusnu,jak se těším :D :oops: :D
Vladka.Milan

Příspěvek od Vladka.Milan »

mrskman píše:Az ted mi jde poradne internet, takze jsem se zdrzel s nahranim databaze a webu. Ted to tam vsechno posilam...
Jak to pojede tak jsi nejkrásnější vánoční dárek :lol: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Renda

Příspěvek od Renda »

tak to je paráda - cukroví mám napečené, dárečky zabalené, ke spokojenosti mi chybí už jen uT.... jsi 1 !!! :lol:
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Marhold píše:Tvuj humor je velmi břitký...
První část mého příspěvku bylo o uznání vaší věrnosti a sounáležitosti s CzT.
Pak je malé přátelské rýpnutí... ;)
To, že jsi na více trakařích mi dává za pravdu, že je občas dobré zastavit se na sousedskou návštěvu. A to, že jinde neděláš ostudu (ratio 2,6) tě ctí.
Marhold píše:Jsem se nejak rozkecal...snad to rozdejchas....
Není co rozdejchávat. Vyjádřil jsi pokojně svůj názor a s tím vůbec žádnej problém nemám. (Narozdíl od tvých provokujících kolegů s ládinovsko-bušovými avatary nebo wallpapery v podpisu.)

V něčem se neshodnu ani se svými "přívrženci". Tomasek1234 třeba CzT zatracuje. Já zastávám ten názor, že jiný kraj - jiný mrav a právo na existenci má každý trakař. A je jen na jeho uživatelích, zda v "konkurenci" obstojí, či nikoli. A myslím, že CzT (ať už je jakýkoli) si vede velmi dobře. Já kdysi začínal na BRT (zatím neaktualizované návody na těchto stránkách tuto dobu připomínají). Teď je to tracker duchů. Škoda. :cry: Ale co, čas jde dál. Jeho místo zaplnily trackery jiné - plné života. Mezi nimi je i váš CzT...

Já osobně rád podám pomocnou ruku. Zvlášť, jsem-li o to požádán. Nežádám po vás projevy vděčnosti, jen respektování navštíveného prostředí...
Obrázek
bony

Příspěvek od bony »

no ja bych taky chtela byt i na jinych trackerech ale kdo mi da pozvanku?! taky bych se treba chtela podivat na tatra atd... ale nepodivam :-(
JK
Expert

Příspěvek od JK »

otázka co na jiných trackerech, když se data šíří všema možnýma cestama na všechny možny místa. jeden CZ&SK tracker a dva mezinárodní vládnou světu, resp. co nenajdu tam, to neexistuje :lol:
bony

Příspěvek od bony »

ale i mezinarodni jsou na pozvanky :-(
jaruna62

Příspěvek od jaruna62 »

kubickova píše:ahojky tak jsem se sem konecne prihlasila zdravim vsechny z czt trackeru za ten tyden co czt nefungoval jsem hledala a hledala a tolik veci jsem se naucila uz se tesim az se to zase rozjede testament drzim pesti
ahojky, taky sleduješ cvrkot a koukáš, jestli zčervená? :D :P :D
gavriello

Příspěvek od gavriello »

Tesim se jak maly kluk, chybi mi kazdodenni pohyb na CzT :D

edit: Pres den jsem se min. 5x mysi koukl, jak je to s tou rychlosti a ono nic :!:
Naposledy upravil(a) gavriello dne 14.prosinec 2008, 21:16, celkem upraveno 1 x.
kubickova

Příspěvek od kubickova »

jaruna sleduju !!! :D :D :D
jaruna62

Příspěvek od jaruna62 »

gavriello píše:Tesim se jak maly kluk, chybi mi kazdodenni pohyb na CzT :D

edit: Pres den jsem se min. 5x mysi koukl, jak je to s tou rychlosti a ono nic :!:
Ty jsi na tom dobře. Já jsem nevěděla o co jde, tak jsem vše zrušila. :cry: Teď jen čučím, jestli ta kytička alespoň zrůžoví :D
skippy.v

Příspěvek od skippy.v »

emc píše:Vyjádřil jsi pokojně svůj názor a s tím vůbec žádnej problém nemám. (Narozdíl od tvých provokujících kolegů s ládinovsko-bušovými avatary nebo wallpapery v podpisu.)
Buď prosím tak hodný a neber si mně do huby, já taky nekomentuji tvoje výlevy, jsi arogantní chudák, protože mně rodiče slušně vychovali, tak nejsem sprostý, i když ve tvém případě bych to nejradši udělal!!! Sbohem!!!

P.S. Předpokládám, že tóhle stejně smažeš a mě dáš BAN, tak prosím!! Demokracii zdar!! Skippy!!
`xXxTRA

Příspěvek od `xXxTRA »

Ahoj, podle planu mel tracker dnes fungovat, ale nestalo se tak, muzete prosim nekdo napsat co se stalo?
Odpovědět