CzTorrent

Informace o vybraných trackerech (např. CzTorrent, TreZzoR). Řešení problémů s trackery.
Uživatelům je na celém fóru zakázáno psát příspěvky za účelem reklamy na trackery.

Moderátor: emc

Odpovědět
Jarin007

Příspěvek od Jarin007 »

Renda píše:emc,
to celé je nejen o věrnosti ale taky o tom, že tady to mám ze všech torrentů nejraději. Navštívila jsem jich dost a připadá mi, že tam mají chaos... Tenhle je přehledný, s perfektními návody a lehce stravitelný i pro starší ročníky. :lol:
Priklanim se k Tvemu nazoru, uz aby to zase jelo :) - hezky podvecer vsem CzTakum... 8)
UnKnownHUMANbeing

Příspěvek od UnKnownHUMANbeing »

Marhold píše:UnKnownHUMANbeing,
koho chleba jíš, toho píseň zpívej....
aneb... Budme rádi, že nám tady kluci z µT nechali vlákno. Tak co furt někdo držkujete?
Ahoj dědku :D
Jako bys mě neznal. Jsem holt rebel, ale na druhou stranu jsem rád, že máme aspoň zde dočasný exil. Jen aby se našim Ownerům podařilo náš CzT zprovoznit. 8)
UnKnownHUMANbeing

emc:

Jistě že je široká škála různých trackerů, ale jak vidíš sám, parta z CzT drží i zde v "dočasném exilu" pohromadě :D A kromě toho - u nás na fóru CzT máme speciální vlákno, které jistě není nikde jinde: jmenuje se Lidské vztahy, a tam to teprve žije! Až bude zprovozněn CzT (v což skálopevně doufám), tak se přijď podívat na toto "oficiální spamerské vlákno". Určitě budeš vítán! :)
ales367

Příspěvek od ales367 »

<ALiEN211> tak jak to vypada s trackerem?
<nenico> tak ten se tada moc dlouho nezdrzel.... :F
<ales> aje takze dneska nepojede
<doomik> ales: asi ne
<ales> ach jo a tak sem se na nej tesil
<doomik> ales: no urcite ne sam.. on to admin zvladne.. eventually :)
<ales> v to doufejme
takže to vypadá že tracker dneska nebude
Marhold

Příspěvek od Marhold »

emc píše:Jak tak koukám, tak uživatelé CzT jsou fakt skalní štangasti. Obrázek
I když jim zavřeli jejich hospůdku, jinam nepůjdou.
Raději být střízlivej abstinent než navštívit jinej lokál... Obrázek

To máte z toho, že se hádáte, který trakař je nejlepší... :P
Máte jich navštěvovat více, nebo mít alespoň něco v záloze.
V P2P je narozdíl od partnerského života nevěra povolena... Nebo na CzT ne? :shock:

Nu co, ještě chvíli vydržte. Hlavně pak ale opatrně, ať nepřeberete! Obrázek
Jsem mozna divnej ale moje "domovska" je CzT..mimo toho jsem na Tatre...TL...Trezzoru...Premium...Kiss..Bestiku...Helevole a na dalsich...
Nikde nemam pod 2.6... A Ano ...jsem na to hrdy....
Tvuj humor je velmi břitký...nech kazdemu co jeho jest...
I tak dekuji za umozneni tohoto vlakna....
A skalni?....sem chodim uz velmi dlouho...akorat jsem nikdy nepocitil potrebu se registrovat....Super tady...Co se tyce µT...dekuji /dodatecne/ za prinosne rady a navody....
Jsem se nejak rozkecal...snad to rozdejchas....
Marhold

Příspěvek od Marhold »

UnKnownHUMANbeing píše:
Marhold píše:UnKnownHUMANbeing,
koho chleba jíš, toho píseň zpívej....
aneb... Budme rádi, že nám tady kluci z µT nechali vlákno. Tak co furt někdo držkujete?
Ahoj dědku :D
Jako bys mě neznal. Jsem holt rebel, ale na druhou stranu jsem rád, že máme aspoň zde dočasný exil. Jen aby se našim Ownerům podařilo náš CzT zprovoznit. 8)
Alespon podekovani za hostovani neuskodi.....think...
Taky zdravim kantore....
andy69

Příspěvek od andy69 »

Nevíte háhodou jestli se to tedy dnes rozjede, zatím nic :( :shock:
bony

Příspěvek od bony »

jo no taky cekam a furt nic :-(
andy69

Příspěvek od andy69 »

Škoda že tu není MRSKMAN, ten by třeba dal jasnou odpověď. Doufám, že se to podaří alespoň do zítřka. :)
mses

Příspěvek od mses »

Renda píše:emc,
to celé je nejen o věrnosti ale taky o tom, že tady to mám ze všech torrentů nejraději. Navštívila jsem jich dost a připadá mi, že tam mají chaos... Tenhle je přehledný, s perfektními návody a lehce stravitelný i pro starší ročníky. :lol:
naprosto souhlasím , protože i já takový nemehlo s PC jsem to tady zvládl (až na to nastavení portů s tím se nemůžu pořád vypořádat - tak jsem zatím pasív)
UnKnownHUMANbeing

Když nám zatím nejede CzTracker, tak aspoň přijměte ode mne malý vánoční pozdrav :D

http;//uhb007.webpark.cz/images/vanocni_pozdrav.doc
GEORGE6215

Příspěvek od GEORGE6215 »

Snad brzy pojede :D , určitě se my CZT-áci brzy dočkáme, :P
jaruna62

emc

Příspěvek od jaruna62 »

Nemůžu jinak,než souhlasit.Je to tady přehledný, se spoustou užitečných návodů i pro úplné začátečníky.Jenom kdyby dotazy ve foru nezačínaly slovy pomoc,mám problém,pomozte,ale s tím nic nenaděláte.Vaše stránky mám mezi oblíbenými,takže za skvělou práci díky :D díky :Ddíky
Marhold

Příspěvek od Marhold »

UnKnownHUMANbeing píše:Když nám zatím nejede CzTracker, tak aspoň přijměte ode mne malý vánoční pozdrav :D

http;//uhb007.webpark.cz/images/vanocni_pozdrav.doc
Mám taky jeden....

Je pravda nyní,že bída z lidí vlky činí a vlky z lesů žene hlad!Hej křečkové a bařtipáni,přišel čas budeme účtovat!Říkáte o nás ,že jsme jenom lůza,že se nás nemusíte bát!Jen počkejte až popadne Vás hrůza,až pod okna Vám přijdem řvát! Jan Werich
mrskman
Dárce

Příspěvek od mrskman »

Az ted mi jde poradne internet, takze jsem se zdrzel s nahranim databaze a webu. Ted to tam vsechno posilam...
Odpovědět