CzTorrent

Informace o vybraných trackerech (např. CzTorrent, TreZzoR). Řešení problémů s trackery.
Uživatelům je na celém fóru zakázáno psát příspěvky za účelem reklamy na trackery.

Moderátor: emc

Odpovědět
bony

Příspěvek od bony »

no ale uz aby jel.. :lol: :lol:
Marhold

Příspěvek od Marhold »

Držím palce všem...ať se dílo podaří...a nějaké obrázky? Asi ten nejmenší problém.
Jarin007

Příspěvek od Jarin007 »

Marhold píše:Držím palce všem...ať se dílo podaří...a nějaké obrázky? Asi ten nejmenší problém.
Mam stejne pranicko, drzim palecky - hezky den vsem ... CzTakum
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

skippy.v píše:smazán můj avatar Usamy bin Ladina a pak i příspěvek ve kterém jsem o tom psal
No, když se ti zdejší prostředí nelíbí, stačí odejít...
Tvůj avatar by mohl být chápán jako podpora či schvalování terorismu, což je nepřijatelné.

<strike>Vlákno infokanálu jsem musel rozdělit, protože mnozí uživatelé nepochopili, že infokanál slouží k informování, nikoli k diskuzi. Ztratil by tak svou přehlednost... Jiné zprávy než oznámení správců trackeru budou z infokanálu smazány.</strike>
mrskman
Dárce

Příspěvek od mrskman »

Bohužel nám odešel řadič i s celým polem disku. Testa momentálně dává dohromady náš starší server,
na kterém pojede tracker do doby, než vyřídí reklamaci a následně zvýší jeho výkon a diskový prostor.
Já už několik dní úspěšně bojuju s obnovou databáze a chybí mi cca 1/4 do dokončení.

Už teď je jasné, že jsme přišli o všechny nahrané obrázky jak na trackeru tak na profilech,
570 torrentu bylo poškozeno a 762 uživatelů má vymazaný semafor. Poškozené torrenty pouze
nepůjdou stáhnout, s announcí by neměl být problém. Plánuji udělat formulář, pomocí kterého
půjdou nahrát chybné torrenty zpět za nějakou odměnu.

Takze zitra Testa odveze server zpatky do serverovny. Behem dne tracker odladime a pokud se nic nepokazi,
v nedeli bude zas zpatky v plne sile. Budeme vás dále informovat v tomto tématu.

P.S. Děkuji emc za umožnění vzniknutí tohoto vlákna.
UnKnownHUMANbeing

Příspěvek od UnKnownHUMANbeing »

emc píše:...Tvůj avatar by mohl být chápán jako podpora či schvalování terorismu, což je nepřijatelné.
Je pravda, že na našem CzTrackeru jsme skippymu ten avatar s Usamou bin Ladinem jaksi trpěli. Vidím, že tady na uTorrentu jste poněkud přísnější... :shock:
skippy.v

Příspěvek od skippy.v »

UnKnownHUMANbeing píše:Je pravda, že na našem CzTrackeru jsme skippymu ten avatar s Usamou bin Ladinem jaksi trpěli. Vidím, že tady na uTorrentu jste poněkud přísnější...
Děkuji za zastání pane učiteli,já už to nechci komentovat!
ivetka79

Příspěvek od ivetka79 »

Jsem ráda že jsem konečně našla informace o tom co se stalo s CzTrackerem,měla jsem obavy že už skončil.Děkuji za to a věřím že se co nejdříve opět rozjede.
NimF

přísnější :))

Příspěvek od NimF »

UnKnownHUMANbeing píše:Vidím, že tady na uTorrentu jste poněkud přísnější... :shock:
Všude jsou přísnější než na CzT :)
CzT je ráj pro každého darebáka a peklo pro moderátora :)
skippy.v

Příspěvek od skippy.v »

Tak jsem si dal jako avatar obrázek tohohle hrdiny,abych nebyl podezírán z podpory terorismu,snad je to lepší!
NimF

Příspěvek od NimF »

skippy.v píše:Tak jsem si dal jako avatar obrázek tohohle hrdiny,abych nebyl podezírán z podpory terorismu,snad je to lepší!
Není :D
Jarin007

Příspěvek od Jarin007 »

uz aby byla nedele :P a vse slapalo - kluci sikovni :wink:
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Toto fóru je demokratické (stejně jako jiné demokracie např. NDR, KLDR). Funguje zde administrátor (nezaměňujte s diktátor), který si určuje pravidla podle toho, jak se mu to hodí...
emc ve své nekonečné moudrosti píše:Uživateli skippy.v byl opět smazán avatar a je mu udělen zákaz používání jakéhokoli avataru (provokatéry nesnáším). Pokud se o této skutečnosti ještě na tomto fóru zmíní, nebo pokud si nastaví nový avatar, bude bez dalšího varování zabanován. Fórum si rozvracet nedáme! Toť vůle má...
Obrázek
pnf
Expert

Příspěvek od pnf »

Koukám emc , ty dnes máš svůj den :lol:
UnKnownHUMANbeing

Příspěvek od UnKnownHUMANbeing »

emc píše:...bude bez dalšího varování zabanován...
Teda je fakt, že já jsem někdy na CzT řádil jak černá ruka a BANy jsem také někdy nešetřil... ale koukám, že Ty jsi mnohem větší "drsňák" než já :D Díky za pohostinství na Tvých stránkách, ale už abychom byli zpět "doma" na CzT 8) 8) 8)

Btw.: ... a dovolit si MNĚ smazat můj podpis, to je fakt vrchol... :?
Odpovědět