CzTorrent

Informace o vybraných trackerech (např. CzTorrent, TreZzoR). Řešení problémů s trackery.
Uživatelům je na celém fóru zakázáno psát příspěvky za účelem reklamy na trackery.

Moderátor: emc

Odpovědět
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

NEZDA píše:429 Too Many Requests - The user has sent too many requests in a given amount of time.
Viz sousední vlákno: CzTorrent - Přístup ze zahraničí (pokud je blokován)
Finch3000

Příspěvek od Finch3000 »

Všichni to mají placené,jaká bude kompenzace?????????
wpc891

neda sa prihlasit

Příspěvek od wpc891 »

platim si clenstvo na trakkeri a preto ocakavam ze mi bude fungovat ako kazdemu kto prispieva na jeho chod. dnes po vymazani cookies sa nemozem prihlasit pretoze trakker je "strasne vytazeny". netrepte mi tu o nejakej udrzbe. majitel rad tresta neplaticov tym ze ich nepusti na stranku, ale blokovat prihlaseniu platiacim uzivatelom je svinstvo.
Krvesaj

Prosím, gatě nosím

Příspěvek od Krvesaj »

Jak tak vidím ty příspěvky ala forest gump:
(já jsem tady pán pane trackere a za 100kč mi budeš dál [CENZUROVÁNO ADMINISTRÁTOREM], protože to chci jako revanž za pár dní zpět),
tak bych se hodně divil, kdyby nějaký CZtorretnt ještě nekdy běžel.
V pravidlech trackeru to je napsáno přeci jasně. To oni chtějí mít od uživatelů pravidelně vylízáno... Takhle to nikdy nepustí :-(
Není tu někdo, kdo by dovedl udělat prosím prosím??
Třeba ti rádoby moderátoři, kteří cztorrent potřebují víc než heroin :-) Na koho si teď budou arogantně vyskakovat? Na opravdové lidi kolem sebe? :-)
artogon

Příspěvek od artogon »

Vie teda niekto, prečo CzTorrent stále nejde už niekoľko dní a vypisuje stále len chybovú hlášku CloudFlare o chybe host-u?
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

CzTorrent měl výpadek. Nyní už se rozběhl.
Festus

Nejde..

Příspěvek od Festus »

Mám nový PC a nemůžu se ani za nic dostat k přihlášení.
CHYBA: Tracker byl zastaven

Byla překročena maximální zátěž na serveru. Počkejte chvíli...
2 týdny čekám, to už není chvíle. Zajímavé je, že na mobile se připojit dá. Může mi někdo poradit? Díky.
JJS

Festus: Nejde..

Příspěvek od JJS »

To vypadá na to, že tvůj webový prohlížeč čte starou podobu stránky z cache. Zkus vyprázdnit cache prohlížeče.
romca_1989

Nefunkčnost CzTorrentu ?

Příspěvek od romca_1989 »

Zdravím,
jak to vypadá s funkčností trackeru ? Nemůžu se vůbec připojit (cache prohlížeče to nebude, nemůžu se připojit ani z mobilu ze kterého jsem se dnes snažil připojit poprvé )
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Tracker běží normálně. Jen při zátěži omezuje počet uživatelů, kteří se mohou připojit. Zkus to v nočních hodinách.
Viz http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?p=20916#20916
Obrázek
romca_1989

Příspěvek od romca_1989 »

On je ovšem problém že se nemůžu připojit dobře tak týden ... a v různých hodinách :(
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Počkej si na noční hodiny (po půlnoci), to se na tracker dostaneš.
Až se ti do browseru uloží cookie, už se tam dostaneš častěji.
I v teď ve večerní špičce se na tracker dostanu s "validating" účtem.
wpc891

uz zas to nejde

Příspěvek od wpc891 »

CHYBA: Tracker byl zastaven

Byla překročena maximální zátěž na serveru. Počkejte chvíli...
Toto je fake, O**B na neplatiacich uzivatelov. neplatis=nebudes mat pristup k torrentom. k tomu nemam vyhrady, ale preco blokuju kazdeho bez overenia ? ako sorry, ale toto neni fer. daj mi moznost sa prihlasit. a ked zistis ze som validating, potom ma blokuj ! neda sa vobec prihlasit. zmazal som len cookies a vobec ma napadlo ze sa to takto rozos*re.

EDIT:
no toto je zazrak. hodiny to nefungovalo a par minut co uverejnim prispevok tu, to zazracne zacne fungovat. sranda ...
emc
Administrátor

Re: uz zas to nejde

Příspěvek od emc »

wpc891 píše:no toto je zazrak. hodiny to nefungovalo a par minut co uverejnim prispevok tu, to zazracne zacne fungovat. sranda ...
Opravdu náhoda. Protože uTorrent.CZ a CzTorrent jsou na sobě nezávislé weby s jinými provozovateli.
Pokud nesmažeš cookies, tak se na tracker dostaneš podstatně lépe.

Ano, možná by bylo lepší umožnit login a až pak filtrovat. Také si myslím, že přesnější hláška by taky nebyla
na škodu, jako např.: "Z důvodu přetížení je na tracker omezen přístup uživatelům s hodností validating..."
Ale tyto a podobné návrhy je třeba směřovat na fórum trackeru, ne sem...
Pety
Pokročilý

Příspěvek od Pety »

Hláška o obsazení se pravidelně zobrazuje, pokud se tam někdo snaží dostat v "bezpečném" režimu prohlížeče (v IE je to InPrivate). Takže poznámka o cookies je nejspíš správná. Já se tam dostávám několikrát denně bez problémů.
Odpovědět