Pozvánka na TreZzoR

Informace o vybraných trackerech (např. CzTorrent, TreZzoR). Řešení problémů s trackery.
Uživatelům je na celém fóru zakázáno psát příspěvky za účelem reklamy na trackery.

Moderátor: emc

Odpovědět
ferepy

Pozvánka na TreZzoR

Příspěvek od ferepy »

Zdravím.
Mohl bych zde někoho poprosit o zaslání pozvánky na TreZzoR?

Pokud by tato prosba přestala být aktuální (pokud by mi tu pozvánku už někdo poslal), napíšu to sem nebo příspěvek smažu. Zatím ale má prosba stále platí.
Děkuji.
Naposledy upravil(a) ferepy dne 27.duben 2019, 06:53, celkem upraveno 1 x.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Proč si nejdřív nezřídíš účet na CzTorrent, který má registrace otevřené? A až získáš nějaké zkušenosti, a my vlastníci (za poplatek získaných) pozvánek uvidíme tvou historii na jiném trackeru, pak ti možná pozvánku pošleme. Aktuálně jsou registrace na TreZzoR už přes rok zastaveny...

Nepředpokládám, že by ti na výše napsanou žádost někdo pozvánku poslal. A že bez strachu ze spamu takhle vylepíš svůj email na fórum, dá se předpokládat, že nick i emailová adresa byly zřízeny jen za účelem spekulativního získání pozvánky. Toť můj pohled na věc... :roll:
ferepy

Příspěvek od ferepy »

Děkuji za reakci.

Na CzTorrent jsem zaregistrovaný už nějaký rok, ale pokud bych zkusit tam napsat o pozvánku, nejspíše bych dostal BAN za propagaci jiného trackeru.

Ano, tvůj předpoklad je správný v tom, že jsem si tu adresu založil, abych ji mohl takhle vylepovat. Pokud si dovolím předpokládat něco já, tak ani ty nebudeš mít jen jednu e-mailovou adresu, ale budeš jich mít více podle potřeby - soukromý e-mail pro přátele a jednu nebo více "pracovních" pro jiné potřeby. Nevidím, nic špatného na tom, mít více e-mailových adres. Naopak považuji za rozumné používat více adres, protože ne všude je vhodné dávat svůj soukromý e-mail.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Já se prezentuji na CzTorrent i TreZzoR jako emc.
Kdybys sem napsal svůj nick z CzTorrent, kde by si tě mohli ostatní ověřit, bylo by to jiné.
Ale nechme toho...
mimi1

Re: Pozvánka na TreZzoR

Příspěvek od mimi1 »

Ahojky, na CzTorrent jsem byla pár let a co ho zavřeli tak jsme s dětmi mooc nešťastní. Stále jsme čekali že ho znovu rozjedou a asi už se tak nestane. :( Nenašel by se někdo kdo by se slitovat a zaslal pozvánku. Děkuji moooc.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

mimi1 píše: 23.srpen 2021, 21:14 Nenašel by se někdo kdo by se slitovat a zaslal pozvánku. Děkuji moooc.
Ahoj.
Viz viewtopic.php?p=12678#p12678 řádek Registrace
Madisek

Příspěvek od Madisek »

Prosím vás, jako člověk člověka, jsem milovník filmu ve vysoké kvalite a proto apeluji na vaši lidskost, mohli byste mi darovat pozvánku na trezor? dekuji
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Madisek píše: 18.září 2021, 19:42 Prosím vás, jako člověk člověka, jsem milovník filmu ve vysoké kvalite a proto apeluji na vaši lidskost, mohli byste mi darovat pozvánku na trezor? dekuji
No tvl, co se tady člověk nedočte... 🤦‍♂️
Pozvánku máš tady: https://tracker.czech-server.com/inv_paypal.php
Madisek

Příspěvek od Madisek »

:D díky moc, jsi hodnej, přeji hodně úspěchů :wink: :wink:
Odpovědět