µTorrent + přehrávač MPC-HC

Zde získáte informace o programu µTorrent (vydané verze, nové funkce, zjištěné problémy).
Zde také informace a volná diskuze k různým tématům (např. počasí, yr.no a filmové novinky).

Moderátor: emc

emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Kvůli dlouhotrvajícím potížím s pseudo-antiviry a stupidním Googlem, kteří neustále vidí malware tam, kde není (a naopak), jsem se oprášil InnoSetup a udělal alternativní instalátor k SFX RAR. Vzhledem k větším možnostem tohoto instalátoru jsem se rozhodl, že do něj implementuji i já nějaký ten adware. :D Možná by bylo lépe napsat to jako "add....", protože se nejedná o reklamní software jako Lištička či jiná nechtěná modifikace internetového prohlížeče (což třeba těm výše jmenovaným nevadí), ale o přidaný software rozšiřující funkcionalitu původního programu.

Při instalaci µTorrent se můžete rozhodnout zda nainstalujete pouze samotného klienta, nebo zda klienta i s integrovaným multimediálním přehrávačem MPC-HC umožňujícím přímé přehrávání staženého či právě stahovaného obsahu. Pokud se tento kombinovaný instalátor osvědčí, je možné, že jím zcela nahradím současný instalátor SFX RAR.

Stále platí: Přeinstalací nepřijdete o žádné torrenty. Dojde k resetu nastavení a případně i k instalaci přehrávače.

Náhled na instalátor (animovaný GIF):
Obrázek

Aktuální verze ke stažení:
http://www.utorrent.cz/download/mpc-hc

Další informace:
Informace o µTorrent 3.1.3: viewtopic.php?t=2354
Webové stránky MPC-HC: http://mpc-hc.org/ resp. https://github.com/clsid2/mpc-hc/releases

Vaši diskuzi, dotazy, připomínky, návrhy k tomuto instalátoru směřujte do tohoto vlákna...
skippy.v

Příspěvek od skippy.v »

Buď zdráv emc, myslím si, že přidávat do instalačky utorrentu nějaké přehrávače, nebo cokoli jiného, není dobrá volba, uživatelé si zaslouží čistou instalačku bez přidaných nesmyslů. Jak jistě víš, většina lidí jen kliká a nečte, co instaluje...ale Tvůj překlad, Tvá instalačka...ve finále jen Tvá volba.

Pevně doufám, že na webu v sekci download zachováš i čistou instalaci verze 2.2.1.

Díky... S. :wink:
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Ahoj skippy.v, děkuji za názor.
skippy.v píše:většina lidí jen kliká a nečte co instaluje
Pokud by přehrávač někdo nainstaloval omylem, stačí pro jeho odstranění smazat složku "%appdata%\uTorrent\mpc-hc".
V možnostech µTorrent pak zvolit jiný přehrávač.
skippy.v píše:Tvůj překlad, Tvá instalačka...ve finále jen Tvá volba
Dělám to pro komunitu, ne pro své ego. Rád vyslechnu názory i podnětné návrhy ostatních.
skippy.v píše:Pevně doufám že na webu v sekci download zachováš i čistou instalaci verze 2.2.1.
Ano, zachovám. Navíc jsem přidal i stránku "Old version", kde je ke stažení více verzí a variant µTorrent. Např. váš uTorrent rádce krlesmp má raději čisté exáče. A tak i kvůli němu ta archivní stránka vznikla.
skippy.v

Příspěvek od skippy.v »

emc píše:Ahoj skippy.v, děkuji za názor.
Díky za reakci, šlo mi hlavně o to, aby na webu zůstala k dispozici "čistá" verze 2.2.1 ke stažení, kvůli odkazům, které mám ve FAQ a Pravidlech, nechci tam mít odkazy na instalátor obsahující "bordel" a pak poslouchat stížnosti userů.

Pokud by taková instalačka nebyla, musel bych odkazy řešit jinak a ne přímo na Tvůj web.

Odkazy zůstanou, tudíž z mé strany spokojenost. :)
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Tak edice µTorrent MPC-HC natrvalo zakotvila na Download stránce. Ostatní edice zůstávají...
  • µTorrent 2.2.1 (25534)
  • MPC-HC 1.7.8 (25 January 2015)
Obrázek
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Aktualizace přehrávače MPC-HC. Samotný klient µTorrent zůstal beze změn.
  • µTorrent 2.2.1 (25534)
  • MPC-HC 1.7.9 (01 June 2015)
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Aktualizace přehrávače MPC-HC. Samotný klient µTorrent zůstal beze změn.
  • µTorrent 2.2.1 (25534)
  • MPC-HC 1.7.10 (14 November 2015)
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Aktualizace přehrávače MPC-HC. Drobná úprava settings.dat. Samotný klient µTorrent zůstal beze změn.
  • µTorrent 2.2.1 (25534)
  • MPC-HC 1.7.11 (06 March 2017)
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Aktualizace přehrávače MPC-HC. Drobná úprava settings.dat. Samotný klient µTorrent zůstal beze změn.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Aktualizace vyhledávačů torrentů v "settings.dat" a "webui.zip".
Aktualizace odinstalátoru "uninstall.exe".
Samotný klient µTorrent i přehrávač MPC-HC beze změn.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

µTorrent 2.2.1 + přehrávač MPC-HC 1.7.13

Aktualizace klienta µTorrent v souvislosti s kauzou ESET.
Pety
Pokročilý

Příspěvek od Pety »

Je k dispozici modernizovaný MPC-HC:
https://www.videohelp.com/software/Medi ... ome-Cinema
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Pety,
o nových verzích clsid2 vím. Jenže mám dilema. Verze 1.7.13 x86 je poslední, která funguje na Windows XP. Zatím přehraje vše, včetně x265. uTorrent 2.2.1 je už taky stařičký. A tak jsem se rozhodl, že balík uTorrent + MPC-HC ponechám v tomto složení (maximálně zpětně kompatibilní) bez dalších aktualizací. Stejně jako už jsem několikrát oznamoval, že už aktualizace instalaček uTorrent 2.2.1 nebudou, že je vše odladěno k dokonalosti. A ouha. V laborce ESET nějakej ambiciózní blbec něco našel, a už neřešil, jak a co to dělá, a zda vůbec. Já pak musel program trochu prořezat a tím vydat zase další aktualizaci instalaček. Kdo chce mít aktuální verzi MPC-HC, může si ji stáhnout samostatně přímo ze stránek clsid2.
Changes from 1.7.13 to 1.7.13.112 píše:Windows XP is no longer supported
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

µTorrent 3.1.3 + přehrávač MPC-HC 1.8.8

V souvislosti s omezením verze 2.2.1 byl uTorrent v instalačce povýšen na verzi 3.1.3.
A že MPC-HC ve verzi 1.7.13 nepodporuje streamování z uTorrent, byl povýšen taky.
  • µTorrent 3.1.3 (26837)
  • MPC-HC 1.8.8 (Oct 3 2019)
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

µTorrent 3.1.3 + přehrávač MPC-HC 1.9.0

Update přehrávače MPC-HC na verzi 1.9.0 (mimo jiné novinky - nově lze přepnout na tmavé téma vzhledu).
Úprava instalátoru. Nyní se zobrazí dotaz na přepsání existujícího settings.dat. Vše ostatní přepisováno bez dotazu.

Obrázek
  • µTorrent 3.1.3 (26837)
  • MPC-HC 1.9.0 (Dec 29 2019)
Obrázek
Odpovědět