Starší verze programu µTorrent

Zde získáte informace o programu µTorrent (vydané verze, nové funkce, zjištěné problémy).
Zde také informace a volná diskuze k různým tématům (např. počasí, yr.no a filmové novinky).

Moderátor: emc

Odpovědět
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Starší verze nejpopulárnějšího BitTorrent klienta pro Windows. Pouze pro studijní účely. Nepoužívejte na trackerech. Obrázek
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Google 06.duben 2015 píše:Obrázek

Google has received and processed your malware review request. Unfortunately, http://www.utorrent.cz/ appears
to be still infected with malware that can harm visitors.
Google will continue to display a warning whenever a user clicks a link to your site from our search results.
emc 09.duben 2015 v reakci na výše zmíněné Googlu píše:If I already sent you requirement for check the security issue and you still keep your status, I have to tell you, that you're a bunch of incompetent idiots, who do not even know, how to test content for malware. All files are clean! For example, you mentioned utorrent-2.0.2.19648.exe https://www.virustotal.com/en/file/5f41 ... 428608682/

[WNC-451500 - http://www.utorrent.cz/oldversion ]
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Podle aktuálních statistik w3schools.com o používanosti internetových prohlížečů to znamená, že

Google je schopen odstavit libovolnou webovou stránku 2/3 uživatelů Internetu

přímo prohlížečem a spoustě dalším pomocí svých veřejných DNS serverů využívaných proti blokacím některých ISP.

emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Tak dnes jsem si dal s Googlem repete...

Obrázek
emc
Administrátor

Google Chrome blokuje web stránky

Příspěvek od emc »

A dostal jsem opět stejnou odpověď...
Nezbývá mi, než doporučovat uživatelům Google Chrome, aby si změnili bezpečnostní nastavení.
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Bohužel i přes mé několikeré kontaktování Google je stránka v Chrome blokována dál. A na mé dotazy odeslané na podporu vůbec neodpovídají. Jak se říká, nejhorší je srážka s blbcem. Škoda jen, že teď narážím skoro dennodenně. Přistoupil jsem tedy k protiopatření. :twisted:
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Proč?!
Vzhledem k tomu, že banda idiotů z Google anti-malware týmu se mnou nějak nekumunikovala, zkusil jsem na ně jít oklikou přes podporu adsense, se kterou jsem v lednu 2015 normálně komunikoval. Tehdy se jim nelíbila přítomnost reklam na stránce obsahující chat. A tak jsem ho tehdy z úvodní stránky odsunul...
Nebudete tomu věřit, ale místo žádané pomoci jsem obdržel dopis, že se jim ten chat stále nelíbí...
Proč se mě v letošním dubnu snažilo tolik stupidních idiotů nasrat? Když tomu nerozumíte, tak to kurva nedělejte!

Obrázek
Odpovědět