Výpověď dalšímu internetovému providerovi

Zde získáte informace o programu µTorrent (vydané verze, nové funkce, zjištěné problémy).
Zde také informace a volná diskuze k různým tématům (např. počasí, yr.no a filmové novinky).

Moderátor: emc

emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Obrázek
emc
Administrátor

Příspěvek od emc »

Již nějakou dobu jsem pozoroval omezenou rychlost upload při BitTorrent přenosech. Technik providera CC Internet / Grape SC mi potvrdil, že je síť nastavena tak, že po odeslání určitého objemu dat je rychlost upload skutečně snížena. Testováním jsem zjistil, že po odeslání cca 600 MB dat (nezávisle na použitém protokolu) dojde automaticky k omezení rychlosti upload v rámci aktuální relace. Rychlost download dotčena není. Rychlost připojení se tak ze 100/100 Mbps sníží na 100/30 Mbps.
Obrázek
Nutno však říci, že i tak 100/30 Mbps za 369 Kč vč. DPH je velice slušná nabídka. Snížení rychlosti kryjí možnou agregací 1:5.
Veřejná statická IP je k dispozici za 99 Kč vč. DPH měsíčně.
Tomasek1234
Expert

Příspěvek od Tomasek1234 »

Porad slusny. I kdyz na optice trochu zbytecny.
Pety
Pokročilý

Příspěvek od Pety »

Vypadá to, že to v poslední době přestali omezovat - nevím, jak u CC Internet, ale u GrapeSC určitě (CC Internet je přeprodejce GrapeSC). Třeba teď mám od rána staženo 10 GB, odesláno 27 GB a naměřil jsem (bez zastavování torrentů) 185/245 Mbps.
Odpovědět