Automaticke stahovanie filmov

Zde řešte své problémy s klientem. Každý uživatel se může zapojit do diskuze dotazem či radou.
Nezapomeňte si před položením dotazu přečíst návody, abyste mohli napsat, co jste už sami zkusili.

Moderátor: emc

Odpovědět
NightMean

Automaticke stahovanie filmov

Příspěvek od NightMean »

Zdravim, Rad by som si spravil automaticke stahovanie filmov cez Radarr,Jackett a qBittorentu
Zakladne stahovanie mam nastavene v Radarre no rad by som spravil to ze by mi stiahlo film v najvyssej moznej kvalite z hocijakeho trackera nedabovany a potom ked vyjde dabovana verzia tak by nahradila tu nedabovanu. Tento problem neviem vyriesit kedze jackett berie blu-ray filmy z cz torrentu ako WEBDL a priorita sa neda nastavit. Nasiel som na CZ/SK scene skupinu ktora sa vola CZHD a ma spravne ozacenie filmov no nikde ich filmy neviem zohnat ( priklad The.Nun.2018.CZ.DUAL.1080p.BluRay.x264-CZHD) Ako dalsie riesenie by slo cez Trezzor kedze tam je oznacenie filmov viacmenej spravne a myslim zeby to Jackett bral spravne no tam nemam pozvanku.
Ma niekto radu kde by som mohol zohnat filmy od CZHD alebo nejaky iny napad ktory by bol napomocny ? :D
Odpovědět