µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

posílaní mezi dvěma PC - propojení dvou uživatelů

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RAJO

PříspěvekZaslal: 28.červenec 2007, 23:37    Předmět: posílaní mezi dvěma PC - propojení dvou uživatelů Citovat

Ahoj,
šlo by udělat, že bych udělal z určených věcí torrent. Ten torrent pak poslal mému kamarádovi a ten by si ty věci stáhnul. Jestli ano, prosím o radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.červenec 2007, 23:37    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29.červenec 2007, 00:05    Předmět: Citovat

Ano, je to možné, za předpokladu, že alespoň jeden z vás je aktiv .

Postupuj dle http://www.utorrent.cz/help/torrent.php s tím, že vynecháš body 4 a 6 a dále vynecháš body 10 až 17 a skončíš u bodu 26.

V klientovi pak musíš povolit DHT. Po aktualizaci DHT ve tvém klientovi i v klientovi kámoše se to pak rozjede.

Nikdo jinej k tomu mít přístup nebude, protože ten torrent nikde nezveřejňuješ. Pak se napiš, zda se to povedlo.
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 29.červenec 2007, 00:05    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
pnf
Expert

PříspěvekZaslal: 02.srpen 2007, 20:21    Předmět: Citovat

Tak mi to nedalo a vyzkoušel jsem poslat torrent z jednoho pc do druhého Wink Postupoval jsem při tvorbě torrentu jak jsi tu napsal poslal jsem si torrent do druhého pc a a spustil ho tam v klientu , povolil DHT , klienti se našli , ale k odesílání nedošlo . Tak jsem vypnul DHT a zapnul funkci "Povolit hledání lokálních peerů" a hle ono se to rozjelo Smile Jinak počítače nemám propojeny přímo mezi sebou kabelem , ale přes routující AP . Na jednom pc mám funkci DMZ , čili aktivní a druhé je pasivní .
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 02.srpen 2007, 20:31    Předmět: Citovat

pnf napsal:
klienti se našli , ale k odesílání nedošlo

Pravděpodobně protistranu pomocí DHT našel jako první aktivní uživatel, který se na pasiva nemohl připojit a tak jej pouze zaznamenal do seznamu peerů. Až by DHT aktualizoval i pasiv, tak by se přenos dat měl rozjet. Úspěšně jsme toto odzkoušeli asi před rokem s Lumírem.

Každý, ať si odzkouší více variant, třeba i Peer exchange. Pozor ale, funkce Local peer discovery (hledání lokálních peerů) se uplatní pouze na LAN.
pnf
Expert

PříspěvekZaslal: 02.srpen 2007, 20:40    Předmět: Citovat

No budu to ještě muset vyzkoušet s někým dál v internetu . Ale to DHT se aktualizuje každých asi 25 minut což mi přijde jako dost dlouhá doba
pnf
Expert

PříspěvekZaslal: 02.srpen 2007, 21:31    Předmět: Citovat

Tak teď jsem učinil zkoušku s jedním známým z druhé strany republiky a běhá to i přes to DHT . Takže je to pohodička Wink Jinak torrent lze samozřejmě udělat i jinak než v uTorrentu.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 02.srpen 2007, 22:02    Předmět: Citovat

pnf napsal:
Jinak torrent lze samozřejmě udělat i jinak než v uTorrentu.

Proč dělat torrent v něčem jiném (např. Make Torrent), když uTorrent zvládne obojí - vytvoření torrentu i jeho sdílení?
pnf
Expert

PříspěvekZaslal: 02.srpen 2007, 22:06    Předmět: Citovat

To je pravda . To jsem napsal jen pro informaci pro ty , kteří dělají torrenty v něčem jiným Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: