µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Překlad FAQ (často kladené dotazy)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Česká a slovenská lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ge0rge

PříspěvekZaslal: 28.únor 2006, 16:11    Předmět: Překlad FAQ (často kladené dotazy) Citovat

emc napsal:
Všechno by šlo, ale je to o čase, kterého je málo...
...
Takže FAQ je zatím v plánu...

To je pochopitelne. Smile Toho textu ve FAQ je opravdu hodne. .. Co takhle zkusit tuhle cast prekladu nalozit na bedra dalsim dobrovolnikum ? Smile ...

Navrhnoval bych to FAQ publikovat na nejakem WIKI kde ho bude moci upravovat/opravovat/prekladat kdokoliv si jen najde par minut casu ... pokud ne vlastni wiki, co takhle treba mozek.cz ?

na ukazku jsem vytvoril predlohu na http://mozek.cz/info/utorrentfaqcz jen pro predstavu. Je bez formatovani jen rychle Cut&Paste ... kazdopadne jakymkoliv upravam je pod tlacitkem "editovat" ta stranka pristupna ...

Nejaky odkaz na titulni strance ... napr: "Jak pomoci s prekladem" s kratkym navodem, odkazem a podekovanim by mohl zajistit dostatek dobrovolniku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Jabber ID
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.únor 2006, 16:11    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
satelit

PříspěvekZaslal: 28.únor 2006, 17:17    Předmět: Citovat

to Ge0rge: to je dobrej napad, ale obavam se, ze to spatne dopadne, kdyz to bude prekladat nekdo, kdo nema soucasne dobre znalosti v problematice torrentu a anglictiny.
myslim, ze by to chtelo nekoho fundovaneho
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.únor 2006, 17:17    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Jera

PříspěvekZaslal: 15.březen 2006, 11:35    Předmět: Citovat

Tak jsem tam prelozil jeden odstavec.Mozna by to trochu chtelo vychytat mouchy ale da se to pochopit tak se kdyztak mrknete a reknete co si o tom myslite.Jo a na tom mozku jsem to prekladal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brzy

PříspěvekZaslal: 10.duben 2006, 15:57    Předmět: Překlad na Mozek.cz Citovat

Tak jsem s tím trochu pohnul. Myslím, že docela ucházejícně. Až bude překlad samozřejmě celý hotov tak bude na korektorovi dát tomu konečný face. Některé pojmy jsem nepřekládal - nechám na super odborníkovi.

Někde jsem udělal překlad, ale bude to potřeba překontrolavat protože některé programy nemám.
Jera

PříspěvekZaslal: 10.duben 2006, 17:16    Předmět: Re: Překlad na Mozek.cz Citovat

brzy napsal:
Tak jsem s tím trochu pohnul. Myslím, že docela ucházejícně. Až bude překlad samozřejmě celý hotov tak bude na koroktorovi dát tomu konečný face. Některé pojmy jsem nepřekládal - nechám na super odborníkovi.

Někde jsem udělal překlad, ale bude to potřeba překontrolavat protože některé programy nemám.

Jo jenze ten preklad ten co sem delal ja(prvni odsatvec)jsem prekladal z hlavy bez zadnyho translatoru!!!A nevim jak to mam pocestit, kdyz tomu takhle kazdej porozumi!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brzy

PříspěvekZaslal: 11.duben 2006, 10:15    Předmět: Re: Překlad na Mozek.cz Citovat

Počeštit znamená asi toto:

Původní verze, kterou Jera napsal:
Jestliže tvůj µTorrent využívá mnoho z tvé paměti nepravidelně, nebo pravidelně zvyšující se využití pro který není důvod (zejména se zaplým DHT), a používáš NVIDIA intergrováný firewall, MUSIŠ ODINSTALOVAT FIREWALL. Vyřazuje ho z práce! Firewall je opravdový bug (který NENÍ opraven do dneška)což způsobuje hodně programům velkého množství pronikání paměti. To není µTorrentův bug. Není to opraveno kvůli tomu, MUSIŠ odinstalovat NVIDIA Firewall.

A toto je upravená verze, jak bych to já napsal:
Jestliže tvůj µTorrent využívá nepravidelně hodně paměti tvého PC, nebo s určitou pravidelností se zvyšující, kdy proto není zjevně důvod (zejména se zaplým DHT). Pokud používáš NVIDIA integrovaný firewall, MUSÍŠ JEJ ODINSTALOVAT. Tento firewall totiž vyřazuje µTorrent z činnosti! Tento firewall obsahuje chybu (která NENÍ opravena do dneška), což způsobuje ve spojení s více programy velké zahlcování paměti. Není to chyba µTorrentu. Proto pokud budeš chtít využívat µTorrent, pak MUSÍŠ odinstalovat NVIDIA Firewall.

.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 17.únor 2007, 14:47    Předmět: České FAQ - uživatel uživateli Citovat

Překlad FAQ

Tak jsem se koukl, jak a zda vůbec pokračuje tento projekt uživatelů a byl jsem příjemně překvapen. Odhaduji, že je hotovo asi ze dvou třetin...
Já (emc) se do překladu FAQ pouštět nebudu. Pracuji teď na překladu českého návodu. A už i tak trávím u PC spoustu času... Kdo máte znalosti angličtiny a trochu vidíte do preblematiky BitTorrent, pak se můžete zapojit.

http://mozek.cz/info/utorrentfaqcz

Původní anglický článek lze najít na: http://www.utorrent.com/faq.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06.listopad 2008, 20:04    Předmět: Citovat

Tak jsem se po dlouhé době podíval, jak válčíte s překladem FAQ.
No, je vidět, že když se do něčeho pustí LAMA, tak to dopadne špatně... Crying or Very sad

Toto je vše, co zbylo z překladu uTorrent FAQ na Mozek.cz:
citace:
Ahoj používám uTorrent a před ním jsem měl Azuerus vše v pohodě fungovalo ale jednoho dne začal Azuerus hlásit problém s NAT a ikonka torrentu zůstala žlutá.Přešel jsem tedy na uTorrent a mám stejný problém.Sice stahuji ale neuvěřitelně pomalu.Nepoužívám windowsácký firewall ale Sunbelt Kerio Firewall 4 a vše se zdá být v pohodě.Nevím jak vyřešit problém abych stahoval normálně a přitom mi uTorrent nehlásil chyby v podobě žlutého trojúhelníčku na spodku okna vedle Download a Upload rychlosti.Prosím o trochu podrobný návod na řešení a hlavně v češtině.Díky

Projekt µTorrent FAQ CZ ukončen!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Česká a slovenská lokalizace Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: