µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

uTorrent maximálně vytěžuje RAM

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anton.pech

PříspěvekZaslal: 21.březen 2018, 23:19    Předmět: uTorrent maximálně vytěžuje RAM Citovat

Prosím o radu. V posledním měsíci se mi pravidelně stává (snad některá aktualizace?), že mi seed torrentů přes uTorrent (v.2.2.1) maximálně vytěžuje RAM (mám 16GB) u Windows 7. Přitom ve správci úloh - sledování prostředků tomu neodpovídají hodnoty u spuštěných procesů. Při vypnutí uTorrentu (zastavení seedu) hodnoty vytížení RAM klesnou na dříve běžných 2GB. Našel jsem návod na úpravu registru pro Win 10, ale pro Win 7 nelze použít (v registru není upravovaná položka). Může mi někdo pomoci. Za druhé: Lze někde najít vysvětlení a návod k nastavení uTorrentu v položce "rozšířené" - možná mám jen nevhodné nastavení. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 21.březen 2018, 23:19    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 22.březen 2018, 00:30    Předmět: Citovat

Řešení problému:
  1. Zazálohuj si kompletně celou složku %appdata%\uTorrent
  2. Z Nastavení - Možnosti - Připojení si opiš číslo portu
  3. Přeinstaluj uTorrent 2.2.1 pomocí této instalačky http://www.utorrent.cz/download/221
  4. Potvrď přepsání souboru "settings.dat"
  5. Proveď nastavení portu a rychlosti pomocí Průvodce Ctrl+G
  6. Spusť uTorrent a sleduj, co RAM
  7. Po ukončení testování můžeš obnovit ze zálohy (bod 1)

Návod na Rozšířené nastavení: http://www.utorrent.cz/help/manual/html/AppendixA_02_12.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 22.březen 2018, 00:30    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
anton.pech

PříspěvekZaslal: 22.březen 2018, 18:45    Předmět: Citovat

Zdravím. Udělal jsem, jak jsi psal. Zatím to jede dobře - vytížení RAM 2,5GB. Uvidím dále. Díky za ochotu.

EDIT: Moc děkuji za radu ohledně mého problému. Už je to v naprostém pořádku a můžu zase s PC "normálně" pracovat. Ještě jednou díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: