µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Problem s prihlasenim na CzTorrent - Captcha

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tygrikpbcz

PříspěvekZaslal: 28.únor 2018, 15:46    Předmět: Problem s prihlasenim na CzTorrent - Captcha Citovat

Zdravim a prosim o radu. Pri prihlaseni na web tracker.cztorrent.net a zadani obrazku pri overeni zda nejsem robot, mi obrazky jakoby zesednou a neni moznost vybrat shodne obrazky. Po chvilce to napise, ze mam prihlaseni zkusit pozdeji. A kdyz to pozdeji zkusim, tak to dela stale to same. Tak se priste neprihlasim. Moc diky o radu a nebo o overeni, zda-li to taktez nekomu dela.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.únor 2018, 15:46    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
honzass

PříspěvekZaslal: 28.únor 2018, 18:51    Předmět: Citovat

tygrikpbcz: Jsem trvale přihlášený, ale po přečtení Tvého dotazu jsem se schválně odhlásil a znovu se přihlásil. Před přihlášením jsem zatrhl "zůstat trvale přihlášen" a potom klikl " Nejsem robot"... Žádné ověřovací obrázky,jen načítání a byl jsem přihlášen. Zkoušel jsem na IE a Chrome- přihlášení proběhlo stejně. Tak nevím, zkusit jiný prohlížeč nebo ad block nebo malware nebo Java? Zkoušej..... Smile
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.únor 2018, 18:51    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 28.únor 2018, 18:53    Předmět: Citovat

U mě na Windows 7 a Firefox 58 funguje bez problémů...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tygrikpbcz

PříspěvekZaslal: 02.březen 2018, 12:10    Předmět: Citovat

Tak uz dal nevim co delat pise to i toto Z vašeho počítače nebo sítě jsou odesílány automatizované dotazy. Z důvodu ochrany uživatelů nelze požadavek okamžitě zpracovat. Další podrobnosti naleznete na stránce s nápovědou
Mam pripojeni od upc, prohlizec mozila a win 10 a vyse psany postupy se miji ucinkem Sad
honzass

PříspěvekZaslal: 02.březen 2018, 14:54    Předmět: Citovat

"Některé sítě VPN odesílají provoz, který porušuje zákon nebo smluvní podmínky webů. Jakmile škodlivý provoz směřující do sítě Googlu ustane, příslušné IP adresy přestaneme automaticky blokovat."

Zkontroluj, zda nejsi připojen přes VPN...Nastavení - Sítě - Zobrazit nastavení připojení

Co Google považuje za automatický provoz:
Odesílání vyhledávacích dotazů z robotu, počítačového programu, automatické služby nebo tzv. vyhledávacího scraperu
Používání softwaru, který do Googlu odesílá vyhledávací dotazy, aby zjistil hodnocení webových stránek na Googlu
tygrikpbcz

PříspěvekZaslal: 02.březen 2018, 23:39    Předmět: Citovat

Diky za info sit vpn je vypla. Jeste me napadlo zdali v tom nema prsty upc. modem je typ HD DVD Media box kombinovany s televizi a telefonem. U tohoto modemu sem dned udelal vychozi nastaveni a dela to stale.Jeste me napadlo skusit si pohrat v nastaveni modemu. I kdyz cirka pred mesicem sem se v pohode pripojil. Vic uz me nenapada nic Sad
honzass

PříspěvekZaslal: 05.březen 2018, 13:00    Předmět: Citovat

Ten modem neznám. Zkus se trvale přihlásit na Google, třeba tě potom web nebude považovat za robota Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: