µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

torrent přestává pracovat

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JkFik

PříspěvekZaslal: 21.listopad 2017, 20:32    Předmět: torrent přestává pracovat Citovat

Zdravím, díval jsem se na různá fóra, několikrát prošel různá nastavení, ale nikde jsem nic nenašel.
Mám otevřených víc torrentů najednou, stahování jede v pohodě (celkem přes 1,5 mega), upload taky, jenomže po nějaké době (30 - 80 minut) se rychlost stahování sníží na +-35Kb, upload 8. Takto to běží třeba den nebo čtyři a pak zase hodinu normální rychlostí. Takhle to chodí ve vlnách a naplno stahuju jenom dvakrát nebo třikrát za týden.
Máte nějaký nápad proč tomu tak je?

P.S. děje se to na win7 64, na druhém počítači, terý je napojený na stejnou síť a má Vistu torrent jede normálně pořád.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 21.listopad 2017, 20:32    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.listopad 2017, 22:24    Předmět: Citovat

Nejdřív vyzkoušej testovací torrent, případně Lite verzi.
Viz http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?t=536
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 21.listopad 2017, 22:24    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
JkFik

PříspěvekZaslal: 22.listopad 2017, 12:32    Předmět: Citovat

tak jsem to zkusil (mám uTorrent 3.5.), ze začátku jel testovací torrent +-200 - 400 kB/s, po 15 minutách se zvýšil na +-600kB/s, ostatní klasicky kolem stovky, celková rychlost 1,2MB/s. Po 35 minutách rychlost jednotlivých stahování klesla na 0,1 - 4kB/s (rychlost uploadu se snížila taky, prakticky na nulu) a testovací torrent se nerozjede na víc než 40kB/s, celková rychlost je asi o 15kB/s větší než u testovacího. Zmeřil jsem rychlost na http://www.utorrent.cz/test/, rychlost vyšla na 14Mbps. Zkusil jsem verzi Lite, kde byla rychlost stahování 1,9MB/s.

edit: dnes jsem měl ještě dva půlhodinové cykly s celkovou rychlostí 1,5MB/s, po tom posledním testovací torrent ve verzi Lite nedokázal jet rychleji než 150kB/s. Klasické torrenty se rozběhnou na max 9kB/s a to jen pět z nich. Už nevím co mám dělat.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 22.listopad 2017, 18:49    Předmět: Citovat

Na ADSL/VDSL od T-Mobile žádné blokace torrentů nejsou.
Trojkové verze uTorrent jsou problémové, nicméně ani dvojková verze (Lite) neběžela.
Mám podezření na malware v PC, který na pozadí spamuje či jinak vytěžuje internetové připojení.
Tomu nasvědčuje i tvé tvrzení, že na stejné lince druhý počítač pracuje bez problémů.
Projeď si PC antivirem i dalšími antimalware utilitami.
JkFik

PříspěvekZaslal: 22.listopad 2017, 23:56    Předmět: Citovat

připojením nebo poskytovatelem to nebude, před týdnem jsem přešel z O2 na T-Mobile a nic se nezměnilo, malware ani viry taky ne, před pulrokem jsem totiž ten počítač přeinstaloval i s vymazáním disku, jako první tam hodil avast, jako druhý utorrent a takhle se to chovalo od začátku. Každopádně oba skeny jsem teď provedl a nikdo nic nenašel.
odpoledne jsem změnil na verzi 2.2 a nic se nezměnilo, jelo to půl hodiny a konec. teď jsem to večer zkusil a už se statečně drží skoro hodinu a půl a stahuje normální rychlostí, tak uvidím. Každopádně příčinu (ani řešení) jsem neobjevil, ale to že se utorrent podruhé rozjel v ten stejný den se ještě nikdy nestalo (dneska už je to počtvrté, první dva nebo tři cykly byly na verzi 3.5).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: