µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Port otvoreny ale nie som aktiv

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slaf1

PříspěvekZaslal: 16.červenec 2017, 11:15    Předmět: Port otvoreny ale nie som aktiv Citovat

Prosim o radu,neviem co sa mi stalo.Predtym som bol aktiv a vsetko islo bez problemov. Ale asi pred 2 tyzdnami som mal problem z routerom . Kupil som novy ale teraz mi nejde nastavit na Utorente aby som bol aktiv. Ked otestujem moje pripojenie cez utorent ,tak mi vypise ze pripojenie je spravne nakonfigurovane a port je otvoreny ale naskoci mi zlty trojuholnik. aasi po hodinke aj ten zmizne.Sem tam nieco sedujem ale malou rychlostou a aj to len asi hodinku kym mi nezmizne ten zlty trjuholnik ,potom uz nic. Skusil som dve rozne routery ale stale to iste.Vo Firewal je utorent povoleny. Router je Huawei HG635 ale nemyslim ze tam je problem lebo uz som ho pouzival predtym a vsetko bolo ok.Ked chcem aby som nieco seedoval tak stale musim aktualizovat tracker ,alebo restartovat router.Nenasiel som na fore podobny problem , tak sory ak to tu uz niekde je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.červenec 2017, 11:15    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.červenec 2017, 22:48    Předmět: Citovat

Zkus to podle http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?t=2485
Bude to hodne podobne.
Obecny navod je v sekci Help http://utorrent.cz/help/nat.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.červenec 2017, 22:48    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
slaf1

PříspěvekZaslal: 17.červenec 2017, 09:17    Předmět: Citovat

Podla obecneho navodu som to skusal uz vela krat, stale to iste. Teraz skusam menit porty ale zatial ziadna zmena .Je jedno aky dam port. Stale som chvilu zlty a potom uz nic . Ale ked zacnem stahovat tak mi to nabehne na zeleno akoze aktiv, ale nemyslim ze som aktiv lebo malo odosiela. Ked dam skontrolovat port alebo spojenie tak mi vypise ze vsetko v poriadku. Port otvoreny a utorent sprevne nastaveny. Skontroloval som aj firewal mam AVG ,a utorent povoleny, pre istotu som skontroloval aj windows firewal ale ten je vypnuty lebo pouzivam AVG.Skontroloval som zaznamy na utrente a tam mi pise ze [2017-07-17 08:07:34] Error opening Windows firewall: 0x80070005 Access is denied. .Ale ja nepouzivam windows firewal. Tak neviem.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 17.červenec 2017, 12:27    Předmět: Citovat

Kontrolni otazka. Jsi si jist, ze mas vlastni verejnou IPv4 adresu? Vetsinou se za ni priplaci. Pokud nevis, zavolej providerovi a zeptej se. Bez ni nema smysl cokoli nastavovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
slaf1

PříspěvekZaslal: 30.červenec 2017, 10:31    Předmět: Citovat

Zistil som, ze len z cz torrent tracker mi to robi . Ked stahujem s inych trackerov tak neni ziaden problem , pekne mam zeleny kruzok som aktiv a aj dobre sedujem .Ale pri torentoch z cz traker som pasiv a stale musim aktualizovat tracker.O nejakom sedovani uz ani nehovorim, to je katasrofa. Pomaly seed a aj ten sa po kratkej dobe strati.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 30.červenec 2017, 11:36    Předmět: Citovat

Podstatný není, jaký indikátor máš v programu, ale výsledek tohoto NAT testu:

Výše zobrazený test je běžně dostupný na stránce http://www.utorrent.cz/test/
slaf1

PříspěvekZaslal: 30.červenec 2017, 11:50    Předmět: Citovat

kód:
OK
Port 46549 je otevřen a akceptuje příchozí BitTorrent spojení.

Vsetko vypada v poriadku, vsade kde som kontroloval, len z CZ torrent tracker mi to nejak nejde.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 30.červenec 2017, 13:08    Předmět: Citovat

Jo, tak jsem ti to teď zkusil se zadanými parametry i na dálku. uTorrent máš v čas psaní příspěvku zapnut. NAT testu odpovídá. Dostanu se do programu i protokolem http, zobrazí se mi "invalid request", což je běžná odpověď uTorrent při vypnutém WebUI.

Podívej se u nějakého u tebe aktivního torrentu do seznamu peerů (tvůj záznám je ztmaven), zda máš zelený NAT. Je také dobré mít správně nastaveno IPv6/Teredo.

P.S. Oprav si nastavení firewallu v uTorrent v možnostech nastavení, bod 10.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: