µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Nelze se přihlásit na hd-cztorrent.cz

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalimero73

PříspěvekZaslal: 22.květen 2017, 10:20    Předmět: Nelze se přihlásit na hd-cztorrent.cz Citovat

Dobrý den všem,
prosím vás o radu. Od soboty večer mi nefunguje přihlášení na stránku www.hd-cztorrent.cz, sledoval jsem živě přenos semifinále Rusko-Kanada a posléze jsem se nekorektně odhlásil ze stránky tím, že jsem stránku zavřel bez odhlášení. Od té doby se mi vždy při snaze o příhlášení na tuto stránku zobrazí pouze bílá prázdná stránka a s označením otevřeného okna "Mozilla Firefox", nevím kde je problém. I když zkouším přihlášení přes Google i Seznam, situace se neustále opakuje, nehláší to žádný chybový kód, pouze se zobrazí prázná bílá stránka. Nevíte prosím někdo, kdo rozumí PC, kde by mohl být problém? Jsem počítačová lama Smile)) a tak mě nic nenapadáSmile. Psal jsem i ownerovi na email a on mi sdělil, že stránka http://www.hd-cztorrent.cz je plně funkční, tak teď babo raď Smile. děkuji všem za pomoc a dobrou radu, co zkusit provést s pc, aby to opět chodilo, dík Máca
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 22.květen 2017, 10:20    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 22.květen 2017, 11:39    Předmět: Citovat

Jak jsem Ti psal, mě to taky nejde. Skončím na bílé obrazovce. A tak jak doma na PC a optice, tak i na mobilu. Takže problém není na tvém přijímači. 😉
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 22.květen 2017, 11:39    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
kalimero73

PříspěvekZaslal: 22.květen 2017, 12:05    Předmět: Citovat

Díky moc emc, myslel jsem, že chyba je u mě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: