µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Po každom ukončení uTorrent sa vytvorí nový dmp súbor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maxipes6

PříspěvekZaslal: 20.květen 2017, 01:47    Předmět: Po každom ukončení uTorrent sa vytvorí nový dmp súbor Citovat

Dobrý deň
Chcel by som sa spýtať, prečo sa mi po každom ukončení klienta uTorrent 2.2.1 vytvorí v zložke uTorrent súbor typu "25534-utorrent.xxxx.dmp", kde xxxx je vždy niečo iné, napr. 25534-utorrent.9f7d.dmp
Skúšal som na reinštalovať uTorrent aj som medzi časom preinštaloval Windows 10 x64 Creators Update, ale stále rovnako. Na druhom Windows 8.1 x64 to nerobí a nastavenia mám na obi dvoch z jednej zálohy. uTorrent spúšťam cez "uninstall.exe backup"
Klient funguje normálne a všetko ide, len toto ma zaujíma a keď som hľadal k tomu niečo, nikde som nič nenašiel.

Ďakujem za vašu odpoveď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 20.květen 2017, 01:47    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.květen 2017, 08:50    Předmět: Citovat

Dobré ráno,
dump soubory jsou vytvářeny při zhavarování programu pro případnou diagnostiku. Od několika uživatelů Windows 10 už toto chování bylo hlášeno. Předpokládanou příčinou je nekorektní instalace ovladačů (např. při přechodu ze starších Windows na verzi 10). Nahlédni na stránky výrobce hardwaru a zkus ovladače aktualizovat na ty určené pro Windows 10. Co víme, kromě dump souborů k žádnému dalšímu negativnímu chování uTorrent nedochází. Zkontroluj si, jak jsou ti na trackeru započítávána přenesená data (ratio).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 20.květen 2017, 08:50    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
maxipes6

PříspěvekZaslal: 20.květen 2017, 12:45    Předmět: Odpoveď Citovat

Ovládače mám aktuálne pre Win 10 x64, keďže som v utorok reinštaloval Windows. Ratio sa mi započítava v pohode, čo som pozeral (sedia aj stiahnuté, tak aj uploadnute MB). Žiadne negatívne chovanie nepozorujem, možno sa mi zdá, že na Win 8.1 boli stále nejaké rýchlosti down/up ale to býva občas aj 0/0 ale môže to byť torrentami. Len ma čisto zaujímalo, prečo to robí ale ak sa ešte nevie, nevadí, aj tak som rád, že nie som aspoň sám, čo mu to robí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: