µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

CzTorrent - Nemůžu se přihlásit

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
profesor123

PříspěvekZaslal: 04.březen 2016, 12:17    Předmět: CzTorrent - Nemůžu se přihlásit Citovat

Chtěl jsem se dnes přihlásit k trackeru, ale nezobrazila se mi volba zatržení catch a po vyplnění jména a hesla se mě to jen neustále ptá, zda nejsem robot. Je nějaká chyba na trackeru, na mém účtu nebo něco mezi nebem a zemí?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 04.březen 2016, 12:17    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
ax2

PříspěvekZaslal: 04.březen 2016, 12:41    Předmět: Re: Nemůžu se přihlásit Citovat

profesor123 napsal:
Chtěl jsem se dnes přihlásit k trackeru, ale nezobrazila se mi volba zatržení catch a po vyplnění jména a hesla se mě to jen neustále ptá, zda nejsem robot. Je nějaká chyba na trackeru, na mém účtu nebo něco mezi nebem a zemí?

Ujisti se, ze mas povolenej javascript, vypni adblock, vymaz historii a cache prohlizece a vyzkousej to znovu. Pripadne vyzkousej jinej prohlizec.
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 04.březen 2016, 12:41    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
profesor123

PříspěvekZaslal: 04.březen 2016, 13:55    Předmět: Citovat

Vyřešeno - problémem byl adware. DNSunlocker (kde se mohl v kompu objevit, vždyť jsem nikde nebrouzdal, snad jen na serveru TV Prima...)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: