µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

CzTorrent - Tracker byl zastaven. Byla překročena max. zátěž
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lopez

Město bydliště: Mexiko

PříspěvekZaslal: 28.únor 2016, 19:17    Předmět: Citovat

CzTorrent napsal:
tak chyba je hlavne na me strane, vse se meni ale nejde to proste hned a neco takoveho diagnostikovat ....

Tak je pravda, že ste na jednu stranu, laicky řečeno, volné sdružení dobrovolných poskytovatelů P2P služeb a nic
vás nenutí udělat s tím něco hned. To chápu, ale nic to nemění na tom, že mě to sere, když to nejede.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.únor 2016, 19:17    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
blurcamorra

PříspěvekZaslal: 29.únor 2016, 11:45    Předmět: Citovat

Nejdříve chci poděkovat ownerům czt, že se snaží pracovat na trackeru po volných chvílích jak to jde. Ale musím zkritizovat vaše informování na trackeru. Chtělo by to informovat uživatele, co se děje, proč tomu tak je, že se chystá nový hw, proč spousta lidí ze slovenska má ban na ip, že všechny announce jsou nyní šifrované pomocí ssl, co se chystá za změny do budoucna. Spousta uživatelů neví, co se pořádně děje a často jsou naštvaní, když něco nejede jak má. Krátká informačka by rozhodně prospěla.
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 29.únor 2016, 11:45    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 29.únor 2016, 13:31    Předmět: Citovat

blurcamorra napsal:
Nejdříve chci poděkovat ownerům czt, že se snaží pracovat na trackeru po volných chvílích jak to jde. Ale musím zkritizovat vaše informování na trackeru. Chtělo by to informovat uživatele, co se děje, proč tomu tak je, že se chystá nový hw, proč spousta lidí ze slovenska má ban na ip, že všechny announce jsou nyní šifrované pomocí ssl, co se chystá za změny do budoucna. Spousta uživatelů neví, co se pořádně děje a často jsou naštvaní, když něco nejede jak má. Krátká informačka by rozhodně prospěla.

hele, jednou je to psany uz stokrat a kdyz se neco deje, momentalne je jasne, ze se situace nezmenila,
tak ver, ze prvni, co me napada, je psat vsade, kde se to probira po sedesaty, ze jede ddos
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 15.leden 2017, 20:26    Předmět: Citovat

Problémy s přihlášení na CzT - Tracker byl zastaven. Byla překročena max. zátěž

CzTorrent v případě přetížení jako prvním omezuje vstup uživatelům s hodností Validating. V případě většího náporu omezuje i počet přihlášených Memberů. VIP se na tracker dostanou vždy. Nesmí ale smazat cookies. Zkuste se přihlásit v nočních hodinách se současně zaškrtlou volbou zapamatovat přihlášení. Holt se současnými systémovými prostředky a častými DDoS nelze obsloužit všechny uživatele. To by tracker lehnul...

Nepoužívejte anonymní režim webového prohlížeče, jinak tato hláška bude zobrazena vždy!

Vzhledem k neustále se opakujícím dotazům tento příspěvek pro snazší nalezení kopíruji do tohoto vlákna...

hrban547

PříspěvekZaslal: 21.leden 2017, 19:50    Předmět: Citovat

No musím povedať, že ako VIP som sa na tracker nedostal už asi 5 dní. Nech skúšam čokoľvek, proste server je furt dole... Alebo robím ja čosi zle ? A informácie o stave serveru neviem nikde nájsť.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.leden 2017, 20:12    Předmět: Citovat

hrban547 napsal:
server je furt dole

CzTorrent už delší dobu funguje bez výpadku. Pouze omezuje přístup v případě přetížení.

hrban547 napsal:
informácie o stave serveru neviem nikde nájsť

Na stránce http://cztorrent.utorrent.cz/#10780 v prvním příspěvku hledej řádek: "Provozní stav".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hrban547

PříspěvekZaslal: 21.leden 2017, 20:16    Předmět: Citovat

Ahá, ktosi mi blokol IP, keď idem cez VPN tak to zázrakom ide... ak sa odpojím tak zas nič.
Asi končím s podporou CZT a nájdem si iný server...

Na IRC tiež nikto nič.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.leden 2017, 20:22    Předmět: Citovat

Vžtyť CzTorrent není jedinný tracker. Zkus TreZzoR.

allienman23

PříspěvekZaslal: 23.leden 2017, 13:50    Předmět: Citovat

Zdravim, ví nekdo co se deje s trackerem? Uz par dni mi nejde se na nej ani pripojit
Sax05dot

PříspěvekZaslal: 11.únor 2017, 21:58    Předmět: Citovat

Zdravíčko ve spolek. Rok se nám s rokem pomalu sešel a tak mě zajímá, zda-li pro nás mají pánové z czt nějaké novinky. Za mě, jako uživatele membera občas validating, se situace čím dál více horší.
kaldor

PříspěvekZaslal: 12.únor 2017, 20:08    Předmět: Citovat

Ahoj, pár dní mi tracker píše, že je přetížen, tak jsem to zkusil přes telefon a funguje normálně, s nastavením sítě jsem nic nedělal , anonymní režim nepoužívám, tak jsem se chtěl zeptat, jestli netušíte čím by to mohlo být, děkuju za odpověď Smile

zapoměl jsem napsat, že přes telefon jsem připojen na stejnou wifi
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 12.únor 2017, 20:19    Předmět: Citovat

kaldor,
pokud máš hodnost member, nebo vyšší, zkus se připojit po 23:30. To už většinou jde. Při zadávání přihlašovacích údajů zaškrtni trvalé přihlášení. Do prohlížeče se ti uloží cookie a pak už budeš mít podstatně větší šanci se tam dostat i během dne. Pokud jsi validating, tak buď jeď přes mobil a stažené torrenty si z telefonu přetáhni do klienta v PC (což je asi zbytečná pakárna), nebo si aktivuj účet (za seedbody nebo příspěvěk).

Víc informací ti poskytnou na IRC trackeru (tady je web podpory programu uTorrent).
kaldor

PříspěvekZaslal: 12.únor 2017, 20:41    Předmět: Citovat

jsem už léta member, dík za radu, mazal jsem historii v PC, možná to bude tím, jen mě zaráželo, že přes mobil to jde a přes PC ne, ještě jednou dík
Tomáš Mrhálek

Město bydliště: Kroměříž

PříspěvekZaslal: 18.březen 2017, 18:19    Předmět: dal by někdo učet nebo pujčil by mi ho na den Citovat

pls sdílí se mnou někdo jeho učet je tu maximalni počet učtu a nejde se mi registrovat
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.březen 2017, 18:41    Předmět: Re: dal by někdo učet nebo pujčil by mi ho na den Citovat

Tomáš Mrhálek napsal:
pls sdílí se mnou někdo jeho učet je tu maximalni počet učtu a nejde se mi registrovat
Ha. Ha. To víš, že jo...

Viz http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?p=20916#20916
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

Přejdi na: