µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

SkTorrent - nejen parazit, ale i bezpečnostní riziko
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 11:13    Předmět: SkTorrent - nejen parazit, ale i bezpečnostní riziko Citovat

Takže tohle tolerují a provozují na SKT, výhrůžky násilím, zapalování majetku apod... proti majiteli CZT, to hodně svědčí o tom, co jsou to za lidi..

Vykrádají kompletní popisy torrentů, včetně url obrázků uložených na CZT, vkládají announce ukradené z účtů na CZT do svých torrentů, torrenty uploadované a ještě nikým nestažené z CZT jsou ihned na SKT spolu s announcí CZT.

Je to banda zlodějů, podvodníků a lhářů. Lidi od nich nebo s nimi spojení provozují DDoS jak na CZT, tak i na uTorrent.CZ.
Jen parazitují na P2P komunitě v CZ a SK, myslím že je v zájmu nás všech tohle netolerovat a postavit se proti nim.

Všechno tohle je jasně vidět a oni jen lžou a všechno popírají, i když je to očividné.

A ještě budou veřejně vyhrožovat?

Už jsem za ta dlouhá léta co se na trackrech pohybuji viděl moc, ale takovou verbež ještě opravdu ne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 11:13    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 13:24    Předmět: Citovat

Přesunul jsem ti to do samostatného vlákna... Po dlouhé době se to tu zase rozjede ve velkém...
Asi je na čase opět připomenout uživatelům, jaká je situace na československé torrentové scéně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 13:24    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 13:36    Předmět: Citovat

Díky... tohle, co dělají, už je opravdu moc, je třeba, aby lidi měli jasno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 13:46    Předmět: Citovat

SkTorrent vykrádá CzTorrent - YouTube napsal:
[YOUTUBE VIDEO]
https://youtu.be/0tNu-U-cYrw

V tom videu je jasně vidět to, co pořád popírají, že vykrádají torrenty a announce z jiných trackeru.
Díky autorovi videa...

EDIT: Odstaněním původního videa autorem se jen prokázalo to, že bylo jasným důkazem a že to bylo třeba odstanit. Very Happy
Video je zpět díky uživateli CZT, který jej stihl stáhnout a nahrát opět na YouTube.

Naposledy upravil skippy.v dne 16.únor 2016, 14:24, celkově upraveno 2 krát.
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 14:20    Předmět: Citovat

sktorrent doted obsahuje skodlivy kod a nikoho tam nezajima, co dela, kam co odesila Very Happy
tomu se rika pece o usery, za kazdou cenu jedeme, je nam u pr**** co se deje s bezpecnosti useru

jak sk torrent resi bezpecnostni riziko:
Kaicze napsal:
stáhni adblock nebo ublock a zablokuj url "ajax.googleapis.com"

btw tohle se samozrejme dozvis az po prihlaseni Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaicze

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 15:09    Předmět: Citovat

V čem je problém? Samotná url je neškodná, říkal jsem v chatu, jak jsi jistě mohl vidět, že slouží k nahrávání skriptů na server google. Že někdo napadl dotyčný účet, a dalo by se polemizovat o tom, kdo z toho benefituje nejvíce, je věc jiná.

Mimochodem takto sktorrent riziko neřeší, jsem jen pouhý uživatel, s sktorrent mám společné jen to, že jsem se tam mohl registrovat, narozdíl od cztorrent.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 17:12    Předmět: Citovat

Kaicze,

resi to pristup, otevreli tracker, ackoliv obsahoval evidentne skodlivy kod, vsichni z vedeni maji uplne jednoducha hesla vcetne hesel do db

spustili tracker ackoliv bylo jasne ze kod je naruseny, nejedna se jen o ten jeden js ale mohlo tam byt sposutu dalsiho balastu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 18:50    Předmět: Citovat

A to mě ještě nedávno majitel SkTorrent na Facebooku oslovil, zda bych neobnovil dávnou spolupráci...

Facebook napsal:

Určitě ne! Ani s ním, ani s žádným dalším začínajícím trackerem!

Facebook napsal:
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 19:06    Předmět: Citovat

emc napsal:
A to mě ještě nedávno majitel SkTorrent na Facebooku oslovil, zda bych neobnovil dávnou spolupráci...
Určitě ne! Ani s ním, ani s žádným dalším začínajícím trackerem!

Určitě dobrá volba, po zkušenostech třeba s Monsterem, SkTorrentem apod... se z těchto nových trackerů většinou nevyklube nic dobrého a jen škodí P2P scéně u nás.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 19:34    Předmět: Citovat

CzTorrent tracker ve svých novinkách o SkTorrent napsal:
SK torrent 3 :: Testament :: 16.2.2016 13:15
SK torrent je podle vseho po vcerejsku hacknuty, obsahuje skodlivy kod, prihlaseni na nej je dost nebezpecne, protoze sami nevi, co ten kod dela

takze GL vsem, co tam ted jeste lezete
____________________________________________________________________________________________________

SK torrent kradeze uctu :: Testament :: 15.2.2016 09:44
Objevili jsme pokusy ukrast tady na trackeru ucty, nekolikanasobne zkouseni hesla u uctu s IP ze site tor, nasledne z tohoto uctu byly torrenty vykradany na sk torrent, pokud zjistim, ze nekdo ma ucet tady a tam, tak zdejsi ucet mazu, nezajima me duvod

je to pro pohodli a klid ostatnich

nedostanete se k nam na tracker pres tor a budete mit problem i s proxy

Muzete pouzit zakon na ochranu osobnich udaju, jsou povinni Vam Vas ucet smazat na Vasi zadost a smazani neni zablokovani !
____________________________________________________________________________________________________

SK torrent 2 :: Testament :: 12.2.2016 17:16
Vsichn co jste na sktorrentu si okamzite zmente hesla a PID, bylo zjisteno kradeni uctu, to znemana, ze Vam loguji hesla, proto si je zmente okamzite a na SK si ucet zruste pro jistotu
Pokud zneuzili ucty tady, kam az jsou schopni zajit ?

SK torrent :: Testament :: 12.2.2016 14:41
Mamrdi, tohle jste podelali, jdu po Vas

Dárce

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 19:48    Předmět: Citovat

emc napsal:

lukas jilovec a jeho tracker
clovek ktery delal osobne ddos na nas
luky1995

jo a puvodne za ten hack dostal od zicha VIP

Naposledy upravil CzTorrent dne 16.únor 2016, 20:14, celkově upraveno 1 krát.
Kaicze

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:01    Předmět: Citovat

Tak určitě, pokud se tam nějaký škodlivý kód nachází/nacházel, není to vůbec ideální. Pro mě ale byl tento tracker jedinou schůdnou variantou, protože z českých/slovenských trackerů se mi podařilo zaregistrovat na pouhé dva, u toho druhého (nebudu raději jmenovat) jsem po registraci zjistil, že obsah není nijak přehledně tříděn a že neobsahuje úplně ty věci, co jsem v tu dobu hledal. Proto mi zbyl SkTorrent. Pokud by se mi bývalo podařilo zaregistrovat se na CzTorrent, jiný tracker bych ani nehledal, ten mi ale ukázal prostředníček v podobě hlášky, kterou mi ukazuje i dnes: "CHYBA: Byl dosažen maximální počet registrací. Zkuste to později..."

Je čemu se divit, že z tohohle důvodu lidi zkrátka chodí jinam, ať už se to členům torrentové komunity líbí, nebo ne? Že obyčejný uživatel je rád, když sežene, co potřebuje, a i kdyby řešil odkud, tak nemá na výběr? Že místo vysmívání se "konkurenci" (come on, ve světě p2p je konkurence z principu filozofie holý nesmysl) člověk očekává řešení? Pirátství je nelegální, ale ještě na tom stavět byznys (a z toho důvodu dělat útoky na tu již dříve zmíněnou "konkurenci") taky není úplně košér.

Napadat český/slovenský tracker by mohli jedině lidi, kteří by ze zániku daného trackeru mohli profitovat, tedy ať už držitelé autorských práv, hacking tohohle typu a ddos útoky ale i tak legální nejsou, nebo ostatní trackery, co závidí uživatele. Nějakého rusa/němce/američana je existence CzTorrentu a SkTorrentu zcela jistě volná, zbývají tedy lidi z ČR a SR. A založit ddos útok je podle mě složitější než odstranit bezpečnostní rizika, pokud o nich víte a upozorňujete na ně. Že někdo dokáže odhadnout heslo administrátora webu a pak tam díky tomu dělat bordel... Ano, je to jednak blbost administrátora, že má jednoduché heslo, ale také je to blbost člověka, co to heslo hádá. Opět, proč to dotyčný dělá? Z nudy to dělat nebude, jsme zpátky u toho prospěchu... A pokud někdo využívá brute-force metody na přihlašování se na stránky... Opět, proč?

PS: Snad jsem neunavil haldou textu, jen jsem chtěl vyjádřit svůj nestranný názor na situaci. Připomínám, že jsem pouhý uživatel a že konkrétní příčiny vzniku rozbrojů neznám, že válčící strany neznám (ddos útok na CzTorrent nemusel být nikdo z SkTorrentu, jak se to tu může někomu zdát, "hack" SkTorrentu nemusí být odveta nebo jakákoliv jiná "byznys konkurence", jak se to může někomu zdát), a že mi to je ve finále jedno. Pokud CzTorrent padne, je mi to jedno, pokud SkTorrent padne, je mi to jedno. Pokud se očekává, že člověk z padlého trackeru přejde na jiný, všichni nepřejdou, navíc na "bezpečný, kvalitní a jediný originální" (jak se o něm s nadsázkou nechá na různých koutech internetu přečíst, třeba i tady) tracker CzTorrent se stejně přejít nedá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:08    Předmět: Citovat

Je vidět, že provokatéři se najdou všude, i ve Fakultní nemocnici Ostrava...
Tak mě napadá, v práci ti tolerujou tuto záslužnou činnost? Bych se divil! Laughing
Nastavil jsem proto BAN na IP 93.95.33.* , aby jsi měl čas se věnovat své jistě záslužné práci v nemocnici. Wink

Administrace fóra napsal:
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:11    Předmět: Citovat

emc napsal:
Je vidět, že provokatéři se najdou všude, i ve Fakultní nemocnici Ostrava...

oddeleni psychiatrie pacient ?
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:15    Předmět: Citovat

Kaicze napsal:
.....Pokud se očekává, že člověk z padlého trackeru přejde na jiný, všichni nepřejdou, navíc na "bezpečný, kvalitní a jediný originální" (jak se o něm s nadsázkou nechá na různých koutech internetu přečíst, třeba i tady) tracker CzTorrent se stejně přejít nedá.

Pokud by se všechny tyhle nové trackery chovali korektně, nikoho z nás by nezajímali, nejsou žádnou konkurencí, ale korektně se nechovají, proto se tohle řeší.

Nepíšeš pravdu, registrace byly na CZT uzavřeny jen dočasně a již několik měsíců jsou každý den odpoledne na čas otvírány... tolik k nemožnosti registrace. Denně se na CZT zaregistrují stovky nových uživatelů.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Strana 1 z 16

Přejdi na: