µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Jaký multimediální přehrávač nejčastěji používáte?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký multimediální přehrávač nejčastěji používáte? (freeware)
Media Player Classic - Home Cinema
14%
 14%  [ 13 ]
VLC
42%
 42%  [ 38 ]
KMPlayer
16%
 16%  [ 15 ]
BSPlayer Free (+adware)
13%
 13%  [ 12 ]
Windows Media Player (kliknutí sem je skoro trestné)
6%
 6%  [ 6 ]
Jiný, popisuji níže v samostatném příspěvku
5%
 5%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 89

Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.listopad 2010, 19:31    Předmět: Jaký multimediální přehrávač nejčastěji používáte? Citovat

Pomozte nám s tvorbou našeho softwarového koutku. Vaše názory nás zajímají.

Aktuálně řešíme přehrávače filmů a ve vedlejším vlákně kodeky.
Někteří z vás mohou mít stejně jako já nainstalováno více přehrávačů.
V tom případě prosím klikněte na ten, který používáte nejčastěji k přehrávání filmů.

Někdy příště se budeme zabývat ripováním, ale to už předbíhám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 20.listopad 2010, 19:31    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
JK
Expert

PříspěvekZaslal: 21.listopad 2010, 10:19    Předmět: Citovat

VLC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 21.listopad 2010, 10:19    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 24.listopad 2010, 23:53    Předmět: Citovat

Žádná sláva zdejší hlasování není. Házím sem tedy hlasování z Deep in IT, ze kterého je patrné, že MPC-HC spolu s VLC představují dle uživatelů špičku mezi přehrávači... Z mé strany nelze než souhlasit!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 01:11    Předmět: Citovat

KM i VLC. VLC pro me, KM pro vsechny ostatni na kompu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 16:25    Předmět: Citovat

Mé postřehy z testování top trojky

Je fakt, že KMP je hodně líbivej. Pěknej skin. Souborové ikony ala ACDSee - tj. každej typ má jinou barvičku. Wink
Jedinou výhradu mám k samotné funkčnosti. Dlouho jsem nemohl přijít na to, že v režimu celé obrazovky prokládá obraz nějakým divně dopočítávaným řádkem. Výsledkem jsou rozkostičkované hrany... Vše vyřešilo až ruční spuštění wizardu a nastavení typu počítače na maximálně výkonej...

Včera jsem zkoušel spustit přehrávání filmu 720p při "kompletnosti" slabě pod 20%. VLC se zasekl po 3 úvodních sekundách. MPC-HC jel perfektně. Stažené části zobrazuje, prázdná místa plynule přeskakuje. Takže si může user udělat obrázek o kvalitě filmu. Překvapilo to a příjemně potěšilo. KMP jsem bohužel nevyzkoušel.

Jedinej dosud zaregistrovanej problém s MPC-HC byl při přehrávání staženého streamu wmv, kdy se nedalo přetáčet. Po šáhnutí na navigační proužek film vytuhl. VLC i KMP s tímto problémy neměly.

VLC jako jediný dokázal přehrát zprasené video - HD film AVC/x264 nacpaný do AVI. Zvuk hrál všude, ale MPC-HC i KMP měly černo.
benik3

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 19:12    Předmět: Citovat

Spis je videt, jak funguje doporucovani.
GOM player je vyborny prehravac a doporucil bych ho vic nez VLC nebo KM. Prehledny, funkcni, spoustu moznosti, jde stahnout i cestina, kdyz chybi codec vetsinou vam to rekne jaky...
Take umi prehravat bez problemu nedokoncene filmy. Jedina vytka je k DVD-video (neumi menu) ale kdyz uz tak k tomu pouzivam WMP

Bohuzel tento prehravac neni prilis znamy Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 19:50    Předmět: Citovat

benik3 napsal:
Jedina vytka je k DVD-video (neumi menu) ale kdyz uz tak k tomu pouzivam WMP

No vidíš, to jsou zrovna dvě věci, se kterejma bych se nesmířil. Wink
Blu-ray ani DVD-audio neumí. ID3v1, ID3v2 taky ne.
benik3

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 20:01    Předmět: Citovat

Tak jsem to ted ozkousel a funguje to bez problemu.
Mam tady Halo Halo vypaleny jako DVD-video. Menu se normalne zobrazi, mysi vyberu dil a po prehrati dilu se to vrati zpet do menu s epizodama.

DVD-video v PC neprehravam, takze jsem to nevedel jiste. U starsich verzi to totiz tak bylo Wink
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 20:05    Předmět: Citovat

Zajímavá srovnání playerů zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_video_player_software
mses

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 20:52    Předmět: Citovat

Jedine VLC , ale mám jen dojem že je lechce zranitelný co se týče nakopnutí programu při nějaký chybě po různých instalacích a odinstalacích, aspoň mě se to stává že čas od času ho musím smáznout a nainstalovat znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
benik3

PříspěvekZaslal: 25.listopad 2010, 20:58    Předmět: Citovat

Nvm co furt lidi maji s tim VLC. Me prijde dost hroznej.
jkmaxfli

PříspěvekZaslal: 30.listopad 2010, 19:24    Předmět: PotPlayer Citovat

Chlapi, myslel jsem, že jdete s dobou, co třeba sledovat již ukončený vývoj KMPlayeru a vyzkoušet si od jeho tvůrců fungl nový a špičkový PotPlayer, jen poznamenám, že ti co používají KMPlayer, tak nebudou ošizeni, je tam i skin KMPlayeru, v defaultu je nastavena podpora HD videa GPU akcelerací a jelikož jsem byl zarytý KMPlayerák a tvůrci s ním skoncovali a rozjeli tento nový PotPlayer, tak mohu napsat,že je opravdu uniukátní.

PS: Do vlákna jaké používáte kodeky psát zbytečně nebudu, jelikož nepoužívám žádné, vše pouze na integrovaných v PotPlayeru.

Wink Wink Wink
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 30.listopad 2010, 21:09    Předmět: Citovat

Tak jsem se těšil, že ten PotPlayer vyzkouším. Podrobil jsem jej staženému streamu (viz. můj příspěvek výše). Bohužel zde nastal problém trhání obrazu po přetočení. KMP tímto netrpí...
jkmaxfli

PříspěvekZaslal: 30.listopad 2010, 22:15    Předmět: PotPlayer Citovat

Vyzkoušej odstranit veškeré kodeky co máš v PC a jeď pouze na interní,taky záleží na tvé sestavě. Wink
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 01.prosinec 2010, 13:59    Předmět: Citovat

Situace zůstala stejná... Kdybych se měl rozhodnout mezi původním KMP a novým POT, tak KMP vyhraje (nezlobí mě, je česky, a není označen jako beta). Škoda je, že žádnej přehrávač neumí úplně vše. U každého se najde něco problematického a naopak něco, v čem vyniká... Takže je mám v PC čtyři přehrávače (VLC, MPC-HC, KMP a nativní WMP). Pot už by byl pátej, tak jde z kola ven. Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Multimédia Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: