µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Po přihlášení na CzTorrent se zobrazí BAN

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Best

PříspěvekZaslal: 29.srpen 2015, 11:43    Předmět: Fungování cztorrentu Citovat

Dobrý den,sleduji diskuzi ohledně problémů s cztorrentem a jelikož jsem jeho dlouhodobý uživatel,tak jsem byl potěšen,že se konečně rozběhl.Používám od začátku utorrent a v současnosti seeduji své soubory stejně jako před výpadkem cztorrentu.Ovšem velkým problémem je přihlášení do cztorrentu.Místo načtení hlavní,nebo přihlašovací stránky se mi na monitoru zobrazí bílá stránka a na pravé straně nahoře pod lištou se objeví napsané BAN.Chci se zeptat jestli máte stejné,bebo podobné problémy a jak jste je vyřešili.Mě to ukazuje stejně na všech třech pc stejně.Díky za radu. Best
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 29.srpen 2015, 11:43    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29.srpen 2015, 12:32    Předmět: Citovat

BAN = zákaz vstupu. Pravděpodobně jsi spáchal něco v rozporu s pravidly trackeru.
Řešení viz zde http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?p=19576#19576
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 29.srpen 2015, 12:32    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Best

PříspěvekZaslal: 29.srpen 2015, 18:32    Předmět: BAN Citovat

Vážený pane,já jsem jen obyčejný member,který seeduje pouze pár filmů,které jsem si stáhl již před více,jak dvěma lety a jinak se zaměřuji pouze na knihy,poněvadž jsem si pořídil el. čtečku.Nikdy jsem nepsal na fórum cztorrentu,ani nevyvíjel žádné jiné aktivity,jako nahození nějakého torrentu(ani to neumím).Jsem již starší a spoustu takových věcí ani neumím.Prosím, poraďte mi,jak mám moderátory na cztorrentu kontaktovat,abych jim celou situaci vysvětlil.Než spadl před několika týdny cztorrent,tak nikdy žádné potíže nebyly.Jistě jde o nějaké nedorozumění,které se dá rozumně vysvětlit.Děkuji předem za pomoc. Best
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29.srpen 2015, 18:55    Předmět: Citovat

Vážený pane,
obracíte s žádostí o pomoc na jiný server, jiného provozovatele, než je CzTorrent. Já na CzTorrent nejsem členem vedení. Nemám žádnou možnost za vás cokoli řešit. Ale jak už jsem psal odkaz výše, řešením je kontaktovat vedení CzTorrent trackeru na IRC chatu na adrese http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php?t=2823.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: