µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

TorrentMonster + FreeCZtracker - Zloděj volá: Chyťte zloděje
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 16:49    Předmět: TorrentMonster + FreeCZtracker - Zloděj volá: Chyťte zloděje Citovat

Testament měl pravdu, B.L. není duševně zdráv...

B.L. (Torrent Monster, Free) mi v PM napsal:
Ahoj můžeš mi sem hodit reklamni banner trackeru?penize pochopitelně pošlu ihned.Dik za odp..

emc napsal:
Ne. Po zkušenostech s SKT žádný nový tracker!
Docela nechápu, proč rozjíždíš další tracker, když máš Torrent Monster.
Upřímně mám spíš chuť poslat celej infokanál do digitální tmy.

B.L. (Torrent Monster, Free) mi v PM napsal:
Víš co je největší bomba?tvé duševní vlastnictví nastaveni U-torrentu.To by se tvůrci u-torrentu nestačili divit čeho všeho je čech schopen si přivlastnit.Víš kdyby nebylo mě a mého názoru na vávrovu reakci že za to muže monster tak by jste byli jen prumerny tracker s prumernym poctem uzivatelu kteri po zverejneni jisté reality z czt UTEKLI.coz se vavrovi pochopitelne nelibilo a kdyz uz nemohl na nas tak sejmul martinzicha.pochopitelne do vas nikoli neryl dobre vedel kdo jsi a kdo je tvuj domovsky tracker abys ho nahodou nevymazal tak jako mě.je snad železnou pravidelností že si lidi s trackeru kopiruji filmy mezi trackery a vavra si udelal s popisu duševní vlastnictví načež jeho reakce byla obrovská černá píča u sk torrentu ve screenech torrentu.Jo takže škodit pomlouvat nadávat a já nevím co jestě je asi zdřejmě normální.
-----------------ZLODĚJ VOLÁ CHYŤTE ZLODĚJE--------------------

a spousta dalších nepravostí co se týče vávry a spol.Jenže kdo to nesleduje tak automaticky dá vávrovi za pravdu namísto pár facek.
Klidně to tady pošli do kytek.Ono nebude dlouho trvat a v ramci EU majtele trackeru zacnou zodpovídat za autorská prava a škodu kterou zpusobili jejich uzivatele.To zase bude mít hospodářská kriminálka napilno.Anebo se mýlím?ukáže čas.V každém připadě již dnes vidím jak si dokažete všichni udělat pořádný byznys na blbost uživatele a to co by prakticky melo byt zdarma (stahovani ssl registrace ucty na trackerech atd)vybíra se bezpodminečně a nedejbože že jsi zaplatil a neměl rátio jako u vávry.tak diky za tvé penizky kokote ale bež do píče.To není zdaleka vše je toho spousty.a protože uz mam dost toho všeho brzy založím forum kde se k tomu muzou uzivatele verejně vyjadřit.a veřejne poukazu na nekteré estebacke praktiky vsech zucastnenych.

Co říci na závěr? Dělejte si, co chcete, jen mě do toho netahejte.
Více se k tomu netřeba vyjadřovat. Snad jen... B.L., už mi nepiš!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 16:49    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 18:42    Předmět: Citovat

pobavi, ale nena*ere Very Happy

hele, kdo kradl ? ja ? tak nakonec jsem spatnej ja, to je sranda ne ? Very Happy

bavi me tihle i..... a oni to stale nechapou, btw je mi uplne jedno kdy me kdo kde smaze, nelpim na nicem, celej internet jsou jen jednicky a nuly Very Happy

mam pocit, ze nuly ve velkem prevladaji a kdyz jsem neschopnej kreten, tak za to muze samozrejme vavra Very Happy

kdyz jsem rikal, ze ta polska ves je idiot, zastavali jste se ho Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 18:42    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 20:28    Předmět: Citovat

B.L. = Brain Lobotomy ? Jen se ptam nevim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sexystroj
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 20:58    Předmět: Citovat

Wikipedie napsal:
Právo na listovní tajemství může být omezeno pouze zákonem. Zachovávat listovní tajemství jsou povinni všichni občané. Porušení listovního tajemství může založit odpovědnost za trestný čin porušování tajemství dopravovaných zpráv podle § 182 trestního zákoníku (zákona č. 40/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů)...

Upraveno administrátorem. Převedeno na citaci s uvedením zdroje a zkráceno.
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 21:02    Předmět: Citovat

brrr uplne jsem strachy zcepenel. Jedina vec co je na trestni oznameni jsou ty sms co posilal testamentovi. Takze at radeji B.L. sbalit sexystroj a uz z nejake diry nevystrkuje ani kousek polske hlavinky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 21:10    Předmět: Citovat

to, ze pises s*racky tady nebo me do sms neznamena, ze ti nikdo nenakope prdel a nezverejni pro pobaveni ostatnich, tohle si prece nemuzeme nechat jen pro sebe Very Happy
A listovni tajemstvi ? nejsme posta, tvoje prispevky jsou silne idiotske a nevyzrale......
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 21:13    Předmět: Citovat

sexystroj,
ja jsem na tomto fóru zákon!
Půjčím si tvou frázi: ZLODĚJ VOLÁ CHYŤTE ZLODĚJE

uTorrent CZ Registrační podmínky napsal:
Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to jen možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Proto musíte vzít na vědomí, že všechny příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvků od těchto lidí), a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné příspěvky, které by byly v rozporu s autorskými právy, zákony, dobrými mravy, či pravidly férového užívání P2P sítí. Posílání takových příspěvků vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána (a může být zveřejněna) pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma, kdykoliv zjistí, že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Ve vašem vlastním zájmu na tomto fóru neuvádějte žádné osobní či jinak citlivé údaje. Za jejich případné vyzrazení nemohou být webmaster, administrátor ani moderátoři činěni zodpovědnými.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.

Čemu z toho nerozumíš?
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 21:22    Předmět: Citovat

serte na nej, tim toho debila nasereme nejvic Very Happy
sexystroj
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 21:22    Předmět: Citovat

cztorrent napsal:
to, ze pises s*racky tady nebo me do sms neznamena, ze ti nikdo nenakope prdel a nezverejni pro pobaveni ostatnich, tohle si prece nemuzeme nechat jen pro sebe Very Happy
A listovni tajemstvi ? nejsme posta, tvoje prispevky jsou silne idiotske a nevyzrale......

jaksi pořád nechápu proč mě spojuješ s nějakýma smskama a píšeš o nakopáni prdele?tak mi ji přijď nakopat.Když jsi si tak jistej že jsem to já.
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 21:24    Předmět: Citovat

sexystroj napsal:
jaksi pořád nechápu proč mě spojuješ s nějakýma smskama a píšeš o nakopáni prdele?tak mi ji přijď nakopat.Když jsi si tak jistej že jsem to já.

ty jsi tak blbej, ze ani nechapes, ze jsi blbej, stastny to clovek
sexystroj
Anonymní

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 22:06    Předmět: Citovat

cztorrent napsal:
ty jsi tak blbej, ze ani nechapes, ze jsi blbej, stastny to clovek

Mno určitě chytřejší jak ty.když jsi po ddos utoku prohlasil ze jsme to my.akorát jsi ze sebe udělal většího pitomce než jseš.
Sranda musí být no. Laughing
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 18.březen 2014, 22:24    Předmět: Citovat

No co ctu tak otravovani a zlo tu prichazi od B.L. a SS Very Happy
sexystroj
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.březen 2014, 00:07    Předmět: Citovat

CzTorrent napsal:
pobavi, ale nena*ere Very Happy

hele, kdo kradl ? ja ? tak nakonec jsem spatnej ja, to je sranda ne ? Very Happy

bavi me tihle i..... a oni to stale nechapou, btw je mi uplne jedno kdy me kdo kde smaze, nelpim na nicem, celej internet jsou jen jednicky a nuly Very Happy

mam pocit, ze nuly ve velkem prevladaji a kdyz jsem neschopnej kreten, tak za to muze samozrejme vavra Very Happy

kdyz jsem rikal, ze ta polska ves je idiot, zastavali jste se ho Very Happy

a o jaké to polské vši vůbec mluvíš?

Víš vole já se tě nebojím.tvojé sprostárny možná zabíraji na nějakého chudáka který se toho zalekne ale ne na mě.Máš opravdu nevymachaný ksicht.Ale mě to nesere.dokážu být stejný nelí horši nežli ty!to si zapamatuj čechačku pojebaný.-Takže dřiv nežli si tu tvoji smrdalvou hubu otevřeš a vybleješ nejaký sračky dej si to nejprve v palici dokupy a pak piš!
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19.březen 2014, 00:11    Předmět: Citovat

Oznámení:
Uživateli sexystroj byl v souladu s pravidly tohoto fóra udělen
zákaz vstupu na toto fórum pod IP adresou 109.81.195.100.
sexystroj
Anonymní

PříspěvekZaslal: 19.březen 2014, 02:30    Předmět: Citovat

emc napsal:
sexystroj,
ja jsem na tomto fóru zákon!
Půjčím si tvou frázi: ZLODĚJ VOLÁ CHYŤTE ZLODĚJE

[Registrační podmínky]

Čemu z toho nerozumíš?

co že jsi? zákon? jen další hlupák co si hraje na boha!
podporuješ diskriminaci narodnostních menšin tím že necháváš CZT beztrestně šířit urážky a vulgarity na tyto osoby.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: