µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

HELL
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29.listopad 2015, 03:31    Předmět: Citovat

emc 24.srpen 2014 napsal:
Takhle to končí...

Ač to nerad konstatuji, měl jsem pravdu... R.I.P. A někdy se tady nebo na TreZzoRu ukaž.

P.S. Téma tu ponechám jako čest jedné památce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 29.listopad 2015, 03:31    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Remy
Dárce

Město bydliště: Internacionál

PříspěvekZaslal: 13.prosinec 2015, 00:52    Předmět: Ještě ne Citovat

Ještě to není konec. Zatím jen problém s přesunem, resp. s instalací, která se protáhla do noci a bude pokračovat zítra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 13.prosinec 2015, 00:52    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 13.prosinec 2015, 21:48    Předmět: Citovat

HELL - tracker už naskočil. Na jak dlouho ještě?

Irokez napsal:
Remy
Dárce

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 13:45    Předmět: Citovat

Problémy s přesunem MySQLi. Část je uvnitř, pak dojde k chybě. Stopka. Zatím koumáme, proč k tomu dochází.
Jak je vidět, web jede. Nejsou přesunuta všechna data. Tedy ještě se nejde přihlásit. (ani já nemohu). Uživatelé jsou zatím na zálohách. Dovnitř (do DB) neprošli. Zatímco torrenty ano. Announce nejede, neb č. torrentu a č. uživatelského účtu souvisí. + samozřejmě spousta dalších údajů. Na tomhle se dělá. Tedy. Chodíme do práce / k doktorovi. Takže ne nonstop, ale dělá se.

Mňo a rámcový průběh:
  • Pátek
    • Ve 3 dorazil balík se serverem.
    • Až do půlnoci probíhaly pokusy o instal serveru z boot flash, neb nepoužívám již léta CD ani DVD. Ani to nezkoušejte. Linux žije v minulém století a server z flašky nenainstalujete.
  • Sobota
    • Ráno ještě pár pokusů s flaškou, později jsem se dostal k vypalovačce a instalačku serveru vypálil.
    • Někdy před polednem jsem začal tlačit OS do serveru. Povedlo se na 3. pokus a za pár minut dorazil Bimbo. To už bylo odpoledne.
    • K večeru přepsal DNS a za půl hodinky Hell vypadl ze sítě. Server Wedosu zmizel a nový nebyl dokončený.
    • Po nainstalování všeho možného Hell jel v jakémsi nouzovém režimu na LAN, zátěž procesoru 100%-mysql, později 200%-mysql a kill.
    • Takže strejda Google, půlnoc a neděle...
  • Neděle
    • Vadný primární HDD. Opakované čtení z vadných míst zpomalovalo vše a způsobovalo totální zátěž systému.
    • V 10 Dopoledne - reinstal OS a.... prostě všechno znovu na jiný disk
    • Konec před půlnocí s tím, že uvnitř je část databáze a já s tím nehnu.
  • Pondělí
    • Teď je po poledni, já mažu k doktorovi a zítra na operaci. Doma budu nejdříve v úterý večer. I když má bimbo dálkové ovládání, není jisté, zda to dálkově ovládne. Lecos se dálkově nedá. Např. ošetření chyby chybějícího ventilátoru stiskem F1 po restartu OS (serveru).
Obvykle emc-emu nevadí, když se mu sem v případech výpadků vysypou useři daných tracků a zlehka, opakuji ZLEHKA, to tu pospamují. Myslím si, že zvláště pokud máte dotaz ke stavu, či návod (nápad) k řešení krizových situací, je toto místo přesně tím pravým, kam napsat. (Koneckonců emc má kouzelné tlačítko)

Dostupnost Hellu přes účet emc: http://www.irokez.cz/profil/386/helltracker.cz/

Irokez napsal:
KAMION10

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 15:59    Předmět: Citovat

Remy,
v klidu, dnes , zítra nebo pozítří... , hlavně že pojede, s tím že to vyjde na poprvé snad ani nikdo nemohl počítat !!
Vše chce své...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 17:54    Předmět: Citovat

Remy,
ty voe, já si myslel, žes ten tracker zabalil. A ty tady zatím provozuješ voodoo a zmrtvýchvstání...
Tak jak to tedy je s tím (ne)ukončením HELLu? Nelákáš ty na sebe tímto způsobem "mediální" pozornost, a zájem
nových potencionálních členů, abys tu agónii nakonec prohlásil jen za stěhování a začátek nových světlých zítřků?

P.S. Promiň, použil jsem jiné kouzelné tlačítko, než jsi myslel, a trochu ti ten tvůj příspěvek graficky upravil.
Remy
Dárce

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 18:26    Předmět: Citovat

emc napsal:
Remy,
---(ne)ukončením HELLu? Nelákáš ty na sebe tímto způsobem... abys tu agónii nakonec prohlásil jen za ... světlých zítřků?

Lákám/nelákám - to je těžko říci. Toto fórum má svu návštěvnost. Nicméně těžko někoho lákat na chyby.

Hell by skončil z finančních důvodů, nebýt komunity, která se úžasně semkla a z pohřbu je rázem stěhování, viz stará/nová IP Hellu. Toto stěhování je bohužel pokusem. Server není v serverovně, ale na lince 100/100 (agregované). Podle výsledku ostrého provozu se ukáže životaschopnost. Tedy po odstranění problémů s přeinstalací a plným zprovozněním tracku.

Doufám, že světlé zítřky budou !!! , když už jsme je tedy budovat začali.

PS: Edit topicu je líbivý.

KAMION10 napsal:
... že to vyjde na poprvé snad ani nikdo nemohl počítat !!

Díky za důvěru v naše schopnosti Very Happy
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 18:41    Předmět: Re: Ještě ne Citovat

To víš, Remy, jednou jsi napsal, že končíš, tak jsem to bral jako fakt...
A pak jsi nedal info, že HELL je zachráněn a že poběží na jiném železe a jiné přípojce dál. Z toho tvého

Remy napsal:
Ještě to není konec. Zatím jen problém s přesunem, resp. s instalací...

jsem nebyl moc chytrej. Nechápal jsem, proč se ještě zabýváš přesunem něčeho, co stejně vypneš. Už jsi mi to tedy objasnil.

Do prvního příspěvku tohoto vlákna jsem napsal:
Stav:
Tak ještě nekončíme. HELL bude opět zprovozněn na jiném železe s jinou přípojku.
KAMION10

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 18:53    Předmět: Citovat

Remy napsal:
KAMION10 napsal:
... že to vyjde na poprvé snad ani nikdo nemohl počítat !!

Díky za důvěru v naše schopnosti Very Happy

Já to myslel v dobrém ! Very Happy Very Happy
Remy
Dárce

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 19:21    Předmět: Re: Ještě ne Citovat

emc napsal:
Nechápal jsem, proč se ještě zabýváš přesunem něčeho, co stejně vypneš
jsem nebyl moc chytrej. ... Už jsi mi to tedy objasnil.

Timeline for emc:
25.10. - (cca) - Vím, že bude problém.
25.11. - Po výplatě a zaplacení 'odtahů' bylo jisté, že tentokrát už pětikilo na server nebude. Telefon Bimbovi.
27.11. - Peníze na prosinec asi budou od bimba.
  • V mezičase hledání zdrojů.
29.11. - Novinka na Hell, založení line ve fóru Hellu, topic na utorrent.cz.
  • V mezičase drobné události, které by zajistily životnost Hellu až do 12.1.2016. Zvláště tedy fin. příspěvky. Probíhá debata o způsobech, jak přežít a jestli vůbec přežít. (vše na fóru Hellu)
05.12. - Našel jsem místo, kde by mohl být server, ve stejný den nabídl Psychouš zapůjčení serveru, pokud pro něj najdeme místo..
11.12. - Dorazil server a začínají pokusy a práce.
12.12. - Píšu tento topic . Končí serverhosting Hellu. Nervy pracují, bimbo pracuje, Remy nosí pivo (kvůli výživě Bimba).
14.12. - Je dnešek, píšu vše ostatní. I tento topic. Už je jisté, že Hell pojede. Server stíhá. Linka neotestována. Jestli tedy budu příští rok slavit narozky opět zároveň s Hellem, ještě není jisté. Možná si ho odnese Ježíšek.
pajahekr

PříspěvekZaslal: 14.prosinec 2015, 21:58    Předmět: Re: Ještě ne Citovat

Remy napsal:
Timeline...

to je nejspíš na funus Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Remy
Dárce

PříspěvekZaslal: 15.prosinec 2015, 20:40    Předmět: Citovat

pajahekr napsal:
to je nejspíš na funus Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Přihlášení na server bylo zprovozněno.

Ještě nefunguje announce a mail. Registrovat se tedy nedá.
Movieranking zprovozníme někdy... v mezičase nebo nakonec.

• 16.12.
    • Zprovozněna registrace. Potvrzení Vašeho účtu je zatím ručně, tzn. čekat; e-mail bude brzy.
    • Včerejší registrace byly potvrzeny.
Lopez

Město bydliště: Mexiko

PříspěvekZaslal: 18.prosinec 2015, 19:13    Předmět: Citovat

Musel sem se regnout, abych mohl vyjádřit radost, že se povedlo zachránit Hell
a poděkovat jednomu sysopovi, že to nevzdal.
Remy
Dárce

PříspěvekZaslal: 19.prosinec 2015, 00:35    Předmět: Citovat

• 18.12.
    • Zprovozněny torrenty. Výpis, stahování i announce.
    • Linka ověřena. Ve chvíli startu announce zbývá 80% kapacity. Server může zůstat, kde je, a my pokračujeme v dodělávkách.
  • 19.12.
    • Započala práce na Movieranking.cz. Jelikož je částečně provázán s Helltrackerem, ukázalo se, že "do něj" musíme jít už nyní. Zatím je ještě nedostupný.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19.prosinec 2015, 04:08    Předmět: Citovat

tracker.helltracker.cz napsal:
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at tracker.helltracker.cz Port 80
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

Přejdi na: