µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Obrázky, co nás štve, vtipy, zajímavosti atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 06.červen 2013, 09:12    Předmět: Citovat

Stale vic nez ten co by u nich usnul a rozbil hlavou vitrinu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 06.červen 2013, 09:12    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 08.říjen 2013, 23:33    Předmět: lol Citovat

tracker.cztorrent.net nahlášen jako útočná stránka

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 08.říjen 2013, 23:33    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 09.říjen 2013, 21:59    Předmět: Citovat

Britská policie chce po registrátorech, aby odstřihli domény webů s torrenty

Nová jednotka londýnské policie specializující se na oblast duševního vlastnictví požaduje po registrátorech, aby domény zablokovali, aniž by se opírala o rozhodnutí soudu.

Celý článek: http://www.lupa.cz/clanky/britska-policie-chce-po-registratorech-aby-odstrihli-domeny-webu-s-torrenty/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.říjen 2013, 10:32    Předmět: Citovat

REFLEX napsal:
4D FOTOGRAFIE: pro lepší čitelnost vykuřte gram marihuany
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.listopad 2013, 22:44    Předmět: Citovat

Kometa ISON se blíží ke Slunci. Již je viditelná družicí SOHO.
Viz také http://pocasi.utorrent.cz

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 28.listopad 2013, 16:20    Předmět: Citovat

Někdo z kolegů při aktualizaci Flash slepě klikal Další...
V PC jsem po jednodenní pauze našel McAfee. Tak jsem ho spustil...
Výsledek: Náš pracovní PC je v ohrožení... 1 Zjištěn problém

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 31.prosinec 2013, 10:25    Předmět: Milionová pokuta UPC za klamavou obchodní praktiku Citovat

ČTÚ ve své tiskové zprávě napsal:
Milionová pokuta UPC za klamavou obchodní praktiku

Praha, 19. prosince 2013 – Český telekomunikační úřad uložil společnosti UPC Česká republika, s.r.o., pokutu ve výši 1 000 000 Kč za užití klamavé obchodní praktiky. Sankcionovaný subjekt od září 2011 do září 2012 nabízel balíčky svých produktů s uvedením slibu „jedinečná cena, která platí napořád“, přičemž od 1. ledna 2013 je přestal účtovat v původních garantovaných cenách.

Jde o jednu z nejvyšších pokut uloženou ČTÚ podnikateli v elektronických komunikacích za správní delikt na úseku ochrany spotřebitele (porušení zákazu nekalých obchodních praktik). Jednání společnosti UPC Česká republika, s.r.o., úřad vyhodnotil jako zvlášť závažné vzhledem k tomu, že uvedla v omyl spotřebitele, který je ve vztahu tou slabší stranou a nemá prostředky ani možnosti, jak se tomuto klamavému jednání aktivně bránit. Jedinou možností spotřebitele při nedodržení ujednaných podmínek smlouvy je odstoupení od této smlouvy, což je pro spotřebitele tou nejméně vhodnou s ohledem na nutnost zřizování nové služby, možné finanční zatížení např. při vracení zapůjčeného modemu a na časovou náročnost při změně smluvních vztahů u nového poskytovatele.

Společnost se ve správním řízení hájila tvrzením, že svému závazku nemohla dostát vzhledem ke stoupajícím nákladům – nárůstu plateb za energie a poklesu ekonomické výkonnosti. Přestože by ani tyto okolnosti nemohly být důvodem k tomu, aby užitou klamavou obchodní praktiku ospravedlnily, ČTÚ v rámci šetření ze statistických dat zjistil, že ceny elektrické energie v roce 2012 naopak klesaly a ekonomické výsledky operátora byly v roce 2012 o 130 milionů korun lepší než v roce předchozím.

Rozhodnutí o pokutě zatím není pravomocné.

http://www.ctu.cz/aktuality/tiskove-zpravy.html?action=detail&ArticleId=11012
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 07.únor 2014, 16:33    Předmět: Citovat

Google a jeho olympijská provokace

http://mam.ihned.cz/c1-61674330-google-zmenil-logo-vyhledavace-chce-podporit-prava-homosexualu-v-rusku
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.únor 2014, 23:04    Předmět: Citovat

ČT24 napsal:
I lázně by měly platit Ochrannému svazu autorskému za šíření autorských děl rozhlasem a televizí
na pokojích klientů, rozhodl evropský soud.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/264535-i-lazne-by-mely-platit-osa-rozhodl-evropsky-soud/

Původně jsem zde začal rozepisovat úvahu o poplatcích a OSA. Dal jsem delete...
Nemá smysl psát o něčem tak nesmyslném a neplnícím účel svého založení. Shrnu to asi takto: FUCK OFF OSA!
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.únor 2014, 23:40    Předmět: Citovat

KLDR v noci neexistuje

Více viz http://zoom.iprima.cz/clanky/severni-korea-v-noci-neexistuje-odhalila-iss
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.březen 2014, 14:48    Předmět: Citovat

TIME - Vladimir Putin - The new Hitler

koláž, zdroj yalibnan.com

http://cs.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Putin
http://cs.wikipedia.org/wiki/Krymsk%C3%A1_krize
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 05.červen 2014, 21:34    Předmět: Porovnání verzí uTorrent (Rambo nůž vs. švýcarský nůž) Citovat

Porovnání verzí uTorrent

Pořádný nůž, nebo víceúčelová hračka?

(boční posuvná pojistka, velký zavírací nůž, vývrtka, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na láhve se šroubovákem, odstraňovačem izolace z drátů, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko, pilka na dřevo, kleště se štípačkou drátů a nástrojem na lemování drátů, křížový šroubovák, pilka na železo s pilníkem na železo)
Já jsem pro pořádnej nůž!

Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 06.červen 2014, 09:11    Předmět: Citovat

Jeste ten 3.x.x se pri druhem pouziti rozlomi napul. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19.červenec 2014, 00:00    Předmět: Citovat

R.I.P. - MH17, Boeing 777 sestřelen nad Ukrajinou

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 12.srpen 2014, 18:18    Předmět: Jak jsem si prodlužoval elektronický podpis Citovat

Jak jsem si prodlužoval elektronický podpis

emc v reklamaci napsal:
Dobrý den,
dnes jsem si byl na České Poště požádat o prodloužení certifikátu
kvalifikovaného elektronického podpisu. Pracovnici u přepážky jsem se snažil přesvědčit,
že k vygenerování žádosti bude určitě potřebovat soubor .req , který jsem jí donesl na
USB flash disku. Vzhledem k tomuto jsem se paní dotázal, pokud toto dělá podruhé v životě
a není si jistá, jak to udělat, že si zajdu na hlavní poštu, kde mi v minulosti
tento certifikát zařizovali. Ona, že to podruhé v životě nedělá a pokračovala dál. Upozornil
jsem ji, že budu požadovat změnu emailových adres uvedených v certifikátu a že nové
adresy jsou uvedeny v již zmíněném souboru .req . Když po mé radě, že chyba formátu datumu
není v souboru .req , ale ve formuláři na obrazovce jsme se prokousali k náhledu na obsah
žádosti souboru .req . Následně se jí zobrazil obsah žádosti i s novými mnou požadovanými
údaji. Při podpisu žádosti a protokolu o převzetí jsem si všiml, že mnou požadované změny nebyly
provedeny a již rozhořčen jsem pracovnici sdělil, že s tímto nesouhlasím a požadoval jsem
stornování žádosti s tím, že bude lepší, když si o certifikát zažádám na hlavní poště. Kvůli
nedostatečné proškolenosti pracovnice České Pošty, která netuší, jak změnu provést nyní
musím řešit telefonát na placenou 840ku a následně ještě tuto reklamaci a cestu na jinou poštu.
Doma jsem zjistil, že certifikát byl již vystaven. Ten jsem ihned odmítl. Nemáte jej podložen
podepsanou žádostí ani protokolem o převzetí (kvůli nesprávnosti údajů roztrháno).
Je smutné, že prezentujete možnost vydávání na jakékoli CzechPoint poště, bez ohledu na to,
zda-li se v dané problematice pracovníci orientují, či nikoli. Jediná chyba je na straně pracovnice,
která měla říct upřímně, že to neumí. Jenže bohužel systém v České Poště je nastaven poněkud jinak...
Takhle z toho vznikl další problém, který jsem na začátku tušil a který teď ke své nelibosti musím
zase řešit.
Bohužel paní nevěděla, že je na to potřeba změnový formulář a že změnu musí
někam zadat. Toto jsem se dověděl až následně během dvou minut od
pracovníka na tel. 840...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: