µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Zahodte mindraky a otevrete oci! Na CzT ratio jen 0.2!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerry7

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 19:09    Předmět: Citovat

Stone napsal:
LOL je to tady jak u blbejch Very Happy Very Happy . Bez dodrzovani ratia to nema smysl, si predstav jerry, kdyby kazdy mel "super rychly" ADSL internet od O2.....Je sice pekne ze maji 1MB/S, ale to je jen down, uplouad maji 0,0625MB. Kdyby takovy internat na prt mel kazdy tak by to asi moc rychle nejelo. Kdybych ja mel vlastni tracker, tak bych lidi s podobnou agregaci automaticky banoval, pac nemaji temer sanci urdzet nejaky pomer mezi D/U. Proc by ostatni lidi meli na ne seedovat?

no vydis jsou jeste mista kde technika neni tak na urovni kabelovky ci wifi signal a proc by nemely met sanci i tihle si neco stahnout samozdrejme na to doplacime my s rychlyma netama ale pokud uz ten rychly net mam proc nedat vice dat at prave maji tu moznost ti s opravdu otresnym up
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 19:09    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Stone
Pokročilý

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 19:45    Předmět: Citovat

To je fakt super, myslis si, ze vetsina uzivatelu o2 ma o2 proto, ze v jejich oblasti neni wifi? Povetsinou to jsou lidi ktery tomu vubec nerozumej, dle me jejich reakce na reklamu je: 8Mb si okamzite predastavi jako 8MB....A reknou si 1024:8=128...No ot je super 1GB stazeny za 2 minutky!! A uz vubec se nezajimaji jaky je up.... Pa kto zjisti a reknou si: To vyzejo budu platit za dalsi zavedeni netu kdyz mam todle, a krom toho odesilat nemusim, hlavne ze to stahnu.
Proc bych ja mel se svoji linkou (cca)100KB/100KB jim umoznovat aby tahali jak o zavod a dal se plouzit s 1/8 rychlosti co oni? Jen proto ze maji nizke IQ?
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 19:45    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
jerry7

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 19:51    Předmět: Citovat

Stone
tak na tohle musim jen prikyvnout ze mas pravdu je to svinstvo od nekterych je fakt ze ani ja nemam rad vychcanost
Stone
Pokročilý

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 20:27    Předmět: Citovat

Naka solidarnost typu: ja mam rychlej up tak ty nemusis uploadovat je proste blbost. Taky za me bohati neplati me naklady. Nerikam mit ratio 1, ale nejake nad 0,6 ano.... Obzvlast na free trackerech se ukaze jestli clovek seeduje proto, ze vi jak to funguje a neni skrt... Na trezzoru (atd)delam ratio na torrentu co to jde a ne free na kazdem torrentu delam presne 1. Pamatuji si, kdyz jsem jsem sosal torrent z CzT tak jsem na 700MB torrentu mel zahozeno nejakych 100MB a nvm kolik desitek hash chyb, nemluve o tom ze jsem t ostahoval kolik desitek hodin... Na druhou stranu na trezzoru muze byt problem udrzet si ratio-pokud nesosnete torrent do 5-8hodin co se objevi, tak s moji linkou neudelate ratio-pac kazdy seeduje co to jde, coz je vlastne dobre. Protoze to cloveka prinuti pridat si vlastni torrenty-jako me a mam ratio 1,62.
Dalsi blbost je(nvm jestli to jeste na CzT je, ale je to i jinde) ze clovek muze torrent stahnout s urcitou hodnosti az po urcite dobe.... Co to je za "vyhodu"?? Jak si muze clovek se spatnym ratiem ho zlepsit kdyz ho muze stahnout az treba po 24hodinach....a uz tam je seedu jak ****.
jerry7

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 21:01    Předmět: Citovat

Stone
no ja mam v klientovi nastaveny ratio na 1,5 ale vetsinou dam stejne vynuceny start a nejaka solidarnostmusi take fungovat ja a nejsu u nas sam mam aktiv pripojeni a cco pasivy kdyz napr zadny neseeduje co pak at si naserou ci co delame obcas most aniz bych ten torrent normalne tahal tak proc bych nepomoch kdyz me nekdo slusne pozada a ratio se da nahnat i tim ze vlozi vlastni vec a ze to pak tece pomalu ach jo uz sem to parkrat resil i u nas na trackeru nelibi se ti to bez si to koupit jo su rad ze mam film za hodku doma ale stava se ze to i trva a co mam se zblaznit ne proc pockam si mam casu dostRatio: 2.34
pnf
Expert

PříspěvekZaslal: 16.září 2008, 22:52    Předmět: Citovat

Stone napsal:
... Bez dodrzovani ratia to nema smysl....

S tím se nedá nic jiného než souhlasit
Stone napsal:
Kdybych ja mel vlastni tracker, tak bych lidi s podobnou agregaci automaticky banoval, pac nemaji temer sanci urdzet nejaky pomer mezi D/U. Proc by ostatni lidi meli na ne seedovat?

To by ti nejspíš ten tvůj tracker dlouho nevydržel Laughing Jen tak pro zajímavost , znám osobně 4 lidi z internetem od O2 a jejich ratio se po většinu času pohybuje kolem 1 Wink A nyní se zvyšováním rychlostí u všech ADSL se naštěstí mírně zvedl i upload , takže aspoň malé zlepšení a do budoucna naštěstí vymizí ten nešťastný tarif 2048 / 128 Laughing Nemůžeš házet všechny uživatele ADSL do jednoho pytle , nejsou všichni pijavice Wink
finch

PříspěvekZaslal: 17.září 2008, 18:15    Předmět: Citovat

jerry7

jestli ty odpovedi me, myslis vazne, tak bych ti doporucoval travit mene casu s testamentem. zacinas se mu nebezpecne podobat, jeste pridej nadavky a osobni utoky a budes jak jeho syn. vidim ze si nedas rict a budes porad stat za svymi nesmyslnymi nazory (ne, pocet useru opravdu nevypovida o kvalite daneho trackeru, ...). mej se a hodne stesti, budete ho s testem potrebovat.
Stone
Pokročilý

PříspěvekZaslal: 17.září 2008, 18:46    Předmět: Citovat

pnf napsal:
Nemůžeš házet všechny uživatele ADSL do jednoho pytle , nejsou všichni pijavice Wink

Nj, ale vetsina ano......Na druhou stranu zase rekni kolik znas uzivatelu ADSL se spatnym ratiem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Vzdy se mezi temi spatnyma najde alespon 1 dobry.... Ale proc by vetsina mela kvuli tomu jednomu trpet ostatni? Laughing Question Exclamation Stejne jako nekdo jiny muze rict proc ten 1 ma byt hazen do 1 pytle s temi ostatnimi.......Neresitelny problem......Ale preventivne bych je zabanoval Very Happy .
woko

PříspěvekZaslal: 18.září 2008, 16:27    Předmět: Citovat

jerry7 napsal:
druha vec : že kvalitu trackeru určuje počet registrovaných uživatelů....odpoved samozdrejme ze ano

jde o to cim pocet je vyssi tim vic je i nabidek a tim vice poptavky tudis pocet skvalitnuje i dobu stazeni na p2p a nabidek na czt je spousta

nedalo mi to a musim take necim prispet Razz

to je logika hadr...cim vic, tim lip, pripomina mi to mysleni firewire(ho) a david(a).das(e) z tatrackeru...take porad chteli vic a vic lidi, to ze tam je kolem 2000 pijavic s ratiem pod 0,3-0,4 je moc nezajimalo

cim vic neznamena vzdy tim lip, kord co se kvality trackeru tyce...

jerry7, nemyslis, ze tam take muzete mit 1000 uzivatelu, kteri jen necinne prihlizeji a nic nedelaji, nenahazuji, proste tam jen spi na vavrinech? Laughing

sice jsem na CZT take zacinal, ale dlouho jsem se tam neohral a putoval jsem za lepsim...myslim, ze mohu srovnavat, trezzor povazuji za to lepsi, co na CZ-SK sitich je, mel jsem rad i tatracker, kde jsem chtel prosadit hodne zmen, hlavne anonymitu, ktera tam ale asi nikdy nebude Sad sice je pekne, ze tam pri uploadnuti torrentu jsem jako anonym, ale pri vypisu seederu apod. jsem viden na hony daleko (kolonka Inf.) Laughing tohle pro me neni anonymita Very Happy ale to je zase jine tema...

mit ratio 0,2 pro me znamena dost malo, slusnosti je poskytnout tolik, tolik jsem si vzal, ale na to se asi na CZT nehraje...nekdy mi to prijde jako banka...malo ti pujcim, ale chci o dost vic, akorat ze v opacnem podani - hodne vezmu (nastahuju), ale nedam nic (odeslu minimum) Laughing

take jsem toho nazoru, ze BT neni pro vsechny, nekdo s uplne spatnym netem se holt na lepsim trackeru neudrzi (diky ratiu), pro ne zbyvaji ruzna warez fora ci DC++ (ktere nemam vubec po par zkusenostech rad..)
halogen

PříspěvekZaslal: 20.září 2008, 14:38    Předmět: Citovat

taky prispeju
myslim ze CZT je moc dobrej tracker,protoze si tam muzes stahnout i s minimalnim ratiem a bez penez co chces.
CZT si myslim ze funguje dobre a fungovat bude,neustale nekdo uploaduje seeduje a o to jde i tech uzivatelu je tam dost-36877,nekteri tedy nasoskove ale ty co tam maj ratio nad 1.0 je taky hodne a na tom to preci stoji co si vezmu to i vratim.
CZT je super a budu ho branit i telem
pnf
Expert

PříspěvekZaslal: 20.září 2008, 15:23    Předmět: Citovat

halogen napsal:
taky prispeju
myslim ze CZT je moc dobrej tracker,protoze si tam muzes stahnout i s minimalnim ratiem a bez penez co chces.

A já zase myslím , že jsi kapánek na omylu Laughing Bez peněz a s minimálním ratiem si tam jen velmi těžko stáhneš nějakou novinku Laughing
woko

PříspěvekZaslal: 20.září 2008, 15:36    Předmět: Citovat

pnf napsal:
Bez peněz a s minimálním ratiem si tam jen velmi těžko stáhneš nějakou novinku

asi tak no Laughing nebo leda ze by si tak pul roku pockal, az se tam dana novinka objevi nebo az ji od nejakeho uzivatele stahne...uz vidim, jak se na novinku nasaje x pijavic a sosa se to mesic Laughing ale co, kazdy at si brani to sve hnizdo, ja take nedam na trezzor dopustit, drive jsem sypal up na tatru, ktera me neskutecne zklamala (resp. jeji vedeni), od te doby moje data tecou v zamcenem ocelovem domecku Razz a az ve ST dorazim na kolej, hned tam mrsknu dalsi torrent, preci jen up 256 kB/s a 7-8MB/s je rozdil Rolling Eyes Laughing
halogen

PříspěvekZaslal: 20.září 2008, 17:27    Předmět: Citovat

pnf napsal:
Bez peněz a s minimálním ratiem si tam jen velmi těžko stáhneš nějakou novinku

pardon tak za 10kc a ratio 0.2
woko

PříspěvekZaslal: 20.září 2008, 17:50    Předmět: Citovat

halogen,
kolik je tam aktivnich useru? ja jen ze bych to treba porovnal s trezzorem Laughing Laughing Laughing bude tam take zajistena odpovidajici rychlost uploadu nebo si tam na novinku pockam tyden, dva, nez si ji stahnu? nejak se mi tam nechce lezt, kdysi jsem tam byl a nepredpokladam, ze se snizenim ratia na 0,2 se tam nazenou atraktivni uzivatele, pripadne hodne spolehlivi uploaderi, spis naopak... Rolling Eyes
jerry7

PříspěvekZaslal: 20.září 2008, 19:36    Předmět: Citovat

woko napsal:
halogen,
kolik je tam aktivnich useru? ja jen ze bych to treba porovnal s trezzorem Laughing Laughing Laughing bude tam take zajistena odpovidajici rychlost uploadu nebo si tam na novinku pockam tyden, dva, nez si ji stahnu? nejak se mi tam nechce lezt, kdysi jsem tam byl a nepredpokladam, ze se snizenim ratia na 0,2 se tam nazenou atraktivni uzivatele, pripadne hodne spolehlivi uploaderi, spis naopak... Rolling Eyes

mosim do toho vlest protoze ty keci s tou rychlosti nemozu cist jak je mozne ze ja mam stazeno vse docela rychle a to byt i novinku
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na: