µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Nepřipojitelný

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pousty

PříspěvekZaslal: 20.březen 2018, 21:25    Předmět: Nepřipojitelný Citovat

Dobrý den,
už jsem zkusil vše... brána firewall je povolená, router uPnP [ uTorrent TCP, UDP] také povolené. Nevím co víc mám udělat a furt tam mam červený křížek a stahuje se mi strašně pomalu a načítají se mi peery, seedy pomalu.. Router mám 300M Wireless N Router
Model No. TL-WR841N / TL-WR841ND, Windows 10, antivirus Windows Defender, uTorrent verze 3.5.3. Porsím o rady, sedím u toho už 4 hodiny a furt si nevím rady prosím pomoc ! Sad Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 20.březen 2018, 21:25    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 20.březen 2018, 23:02    Předmět: Citovat

Ahoj.

Pokud se podíváš do návodu nastavení sítě, tak v bodě 5 http://www.utorrent.cz/help/nat.php#5 najdeš příčinu tvého problému. Jsi za NAT. Nemáš vlastní veřejnou IP adresu. Jakékoli nastavování přesměrování portu nemá smysl.

P.S. Pokud nepoužíváš monitor s rozlišením 4K, pak je lépe používat starší osvědčenou verzi uTorrent 2.2.1, ke stažení zde v Download.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 20.březen 2018, 23:02    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Pousty

PříspěvekZaslal: 20.březen 2018, 23:29    Předmět: Citovat

Ale tak to je divné, protože to mám tady na mém novém PC. Co si pamatuji tak před cca měsícem nebo dvěmi jsem stahovali mafii na starém pc a celkově vše přes uttorent a bylo to v pohodě. Měl jsem to O.K a stahovalo mi to 15mb/s jako to mám ve smlouvě, ale nyní jsem stahoval a jelo to 3mb/s až 6mb/s díky tomu křížku. Ale i tak děkuji za radu.. zítra zavolám providerovy aby mi to opravil. Děkuji, nashledanou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.březen 2018, 00:08    Předmět: Citovat

Nepřipojitelnost nemá přímý vliv na rychlost stahování ani odesílání!

Vzkoušej to na testovacích torrentech http://ubuntu.utorrent.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: