µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Chyba extrahování staženého .iso

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DavidDizzer

PříspěvekZaslal: 13.leden 2018, 16:23    Předmět: Chyba extrahování staženého .iso Citovat

Dobrý den,
Chtěl bych se, prosím, zeptat, jak postupovat v případě, že mi nejde stažený torrent, který obsahuje právě zazipovaný soubor extrahovat?

Používám na extrahování souborů winrar a nikdy mi to problém nedělalo.

Nevím, zda mohu zmiňovat, co jsem přesně stahoval a kde, ale i po druhém stažení souboru když kliknu na zazipovaný soubor a dám extrahovat, mi napíše: "archiv má buďto neznámý formát nebo je poškozen".
Soubor je winrar (.iso) a obsahuje ve složce spolu s ním soubor MDS .mds ale to má jen 9 Kb.

Chci se zeptat, jak případný soubor "opravit" nebo zkrátka rozbalit? Wink

Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 13.leden 2018, 16:23    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 13.leden 2018, 19:34    Předmět: Citovat

Buď je soubor zazipován (.zip), nebo je to obraz disku (.iso). Pokud ho uTorrent stáhl kompletně celý (Stav je Dokončeno, nebo Seeduji), pak, pokud nelze rozbalit ve WinRAR či načíst v DAEMON Tools, byl poškozen již v době, kdy ho někdo začal sdílet. S tím nic neuděláš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 13.leden 2018, 19:34    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Pety
Pokročilý

PříspěvekZaslal: 14.leden 2018, 09:13    Předmět: Citovat

Dodal bych, že existují i fake torrenty, které se vydávají za něco, co nejsou. Buď je šíří vlastníci copyrightu původních dat, aby otrávili piráty, nebo jsou v nich dokonce zdroje malwarové nákazy. A ty mohou být i v softwaru, který člověk nainstaluje a je funkční.

Setkal jsem se i s případem, kdy multimediální program z torrentu prošel hladce antivirovou kontrolou a byl plně funkční. Při pátém spuštění a otevření filmu náhle spadl. Projel jsem pecko antivirem a hele, měl jsem tam šest vzorků tří typů.
DavidDizzer

PříspěvekZaslal: 18.leden 2018, 01:15    Předmět: Citovat

To je zajímavé. Já takto stáhnul už několik souborů a asi už 5 z nich mi nejde zkrátka rozbalit, a to jsem si sehnal i PowerISO, a rovněž to nejde.
Nevím, zda mohu říkat konkrétně, ale zkrátka stahuji některé SACD (tedy nejlepší zvukový formát hudby) a většinou jsou právě zazipované do .ISO. Když chci dát extrahovat, vždy to napíše chybu - neznámý formát nebo poškozeno. Nechápu proč. U jednoho interpreta mi to udělalo dokonce u tří alb, u dalšího také alespoň jednou. Jinde se asi sehnat nedá, proto bych to chtěl nějak vyřešit, ale asi nevyřeším.

Proč tedy jsou převážně poškozeny právě ISO soubory?

Díky Wink
JJS

PříspěvekZaslal: 18.leden 2018, 13:58    Předmět: Citovat

Také jsem na to před časem narazil a pak jsem zjistil, že tenhle ISO soubor související s SACD není shodný s ISO souborem, který je obrazem celého CD nebo DVD. Programy jako jsou RAR, PowerISO apod. s ním proto nic nepořídí. Pokud potřebujete převést SACD ISO do přehratelné podoby, hledejte inspiraci tady: https://www.google.cz/search?q=sacd+iso . Já jsem si SACD ISO převedl na FLAC soubory programem Foobar http://www.foobar2000.org/ . Wink
DavidDizzer

PříspěvekZaslal: 22.leden 2018, 23:06    Předmět: Citovat

JJS napsal:
hledejte inspiraci tady: https://www.google.cz/search?q=sacd+iso . Já jsem si SACD ISO převedl na FLAC soubory programem Foobar http://www.foobar2000.org/ . Wink

Dobrý den. Děkuji za radu. Foobar jsem stáhnul, ale otevřít v něm .ISO nejde. (mluvím teď o ISO SACD disku).
Tady asi nemůžeme řešit software a podobné postupy, tak mi, prosím, napište soukromou zprávu. Děkuji
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 22.leden 2018, 23:29    Předmět: Citovat

DavidDizzer napsal:
Tady asi nemůžeme řešit software a podobné postupy, ...

Klidně můžete. Jen zde neuvádějte odkazy na nelegálně sdílená díla. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Prosím o radu Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: