µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Nevolejte.cz - zastavte obtěžující telefonáty

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.únor 2015, 11:46    Předmět: Nevolejte.cz - zastavte obtěžující telefonáty Citovat

Nevolejte.cz

Znáte to určitě taky. Obtěžující telefonáty z telemarketingových společností. Dnes i včera obtěžující telefon z 389005191 byl poslední kapkou a já se to rozhodl řešit. Mám android telefon a tak stačilo málo a do budoucna budu mít od nich na vždy pokoj. Připojil jsem se do projektu Nevolejte.cz. Můj telefon bude s ostatními uživateli sdílet černou listinu obtěžujících čísel, případně přidávat i nová. Tato listina je uložena do telefonu a je dostuná offline, tj. i v době, kdy nejsem připojen k internetu. Více informací v odkazech níže. Za sebe za tuto aplikaci děkuji.

Aktuální statistiky projektu: (k datu zveřejnění článku)
  • Počet uživatelů: 15 744
  • Počet žádostí o blokaci: 14 285
  • Čísel na černé listině: 1 743
  • Zablokovaných hovorů: 68 545
Odkazy:
Prémium verzi ZDARMA získáte po splnění těchto podmínek:
  • Uvedete své telefonní číslo mobilu s android aplikací
  • Nasdílíte Nevolejte.cz na Facebooku nebo ohodnotíte aplikaci na Google Play
  • Uvedete odkaz na Nevolejte.cz na svém webu nebo na fóru. Můžete tak učinit beztrestně v tomto vláknu.
kód:
[url=http://nevolejte.cz/?xxxxx]Nevolejte.cz[/url]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 21.únor 2015, 11:46    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 23.únor 2015, 18:35    Předmět: Re: Nevolejte.cz - zastavte obtěžující telefonáty Citovat

Dnes se mi již telemarketing NaturaMed z 389005191 díky aplikaci Nevolejte.cz nedovolal.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 23.únor 2015, 18:35    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Pety
Pokročilý

PříspěvekZaslal: 23.únor 2015, 19:45    Předmět: Citovat

Já to dělám tak, že telefon zvednu, řeknu Prosím? a přístroj pietně odložím - bez zavěšení. Ať si kecají...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 05.březen 2015, 23:25    Předmět: Re: Nevolejte.cz - zastavte obtěžující telefonáty Citovat

Dnes byly automaticky zablokovány dva hovory EON z 380076954.
mvpce1973

Město bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: 27.září 2016, 03:17    Předmět: Re: Nevolejte.cz - zastavte obtěžující telefonáty Citovat

Aplikace Nevolejte.cz ušetří spoustu nervů a času. Vřele doporučuji. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.září 2016, 20:39    Předmět: Citovat

Můžu to zvednout?

Já před časem zkusil ještě jinou aplikaci "Můžu to zvednout?". Jenže jsem si pořídil nový telefon. Na něm mi běží Android 6. A to je neštěstí. Má totiž dva způsoby upozorňování na hovory. Takže dochází k nechtěnému překrývání jedné, nebo druhé varianty. Takže jsem appku sestřelil a jedu bez ní. Naštěstí otravné telefony téměř pominuly.

Odkazy:

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: