µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

SkTorrent - nejen parazit, ale i bezpečnostní riziko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:15    Předmět: Citovat

CzTorrent napsal:
oddeleni psychiatrie pacient ?

Myslíš, že pacoši budou mít k dispozici wifinu? A že jim nesebrali mobily a jiné komunikační prostředky? Já bych to tipoval na ajťáka, kterej si sedí ve svým teplým kutlochu stranou od všech a v pracovní době brouzdá všude možně... Ale kdo ví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:15    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:17    Předmět: Citovat

emc napsal:
Je vidět, že provokatéři se najdou všude, i ve Fakultní nemocnici Ostrava...
Tak mě napadá, v práci ti tolerujou tuto záslužnou činnost? Bych se divil! Laughing
Nastavil jsem proto BAN na IP 93.95.33.* , aby jsi měl čas se věnovat své jistě záslužné práci v nemocnici. Wink

Administrace fóra napsal:

Tak tam už na žádnou operaci nejdu, očividně mně tam nemají rádi. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:17    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaicze

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:28    Předmět: Citovat

skippy.v napsal:
Pokud by se všechny tyhle nové trackery chovali korektně, nikoho z nás by nezajímali, nejsou žádnou konkurencí, ale korektně se nechovají, proto se tohle řeší.

Nepíšeš pravdu, registrace byly na CZT uzavřeny jen dočasně a již několik měsíců jsou každý den odpoledne na čas otvírány... tolik k nemožnosti registrace.
Denně se na CZT zaregistrují stovky nových uživatelů.

Tuto informaci slyším poprvé, nikde na stránkách není uvedena a nikde jsem ji nenašel. Prostě mi to vždycky psalo, jak v průběhu dnešního dne, tak i tenkrát před rokem, kdy jsem to zkoušel. Proto jsem to vzdal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:38    Předmět: Citovat

Kaicze napsal:
Tuto informaci slyším poprvé, nikde na stránkách není uvedena a nikde jsem ji nenašel. Prostě mi to vždycky psalo, jak v průběhu dnešního dne, tak i tenkrát před rokem, kdy jsem to zkoušel. Proto jsem to vzdal.

Registrace byly zavřeny jen od 8/2015 do začátku prosince, předtím i pak byly normálně každý den otevřeny, stačilo jen zajít na IRC trackeru a tam by ses to dozvěděl.

Ale ono je jednodušší psát polopravdy...

Tohle je ovšem OT, zde to není o CZT, ale o chování SKT k ostatním trackerům a svým vlastním uživatelům.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaicze

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 20:57    Předmět: Citovat

Já jen píšu svoji zkušenost. Na irc jsem se neptal, to je pravda. Ale také je pravda, že jinde na internetu jsem informace hledal a jinak se registrovat na czt zkoušel. A je pravda, že pokud bych se registroval tam, na skt bych tenkrát nešel. Jsem nevěděl, že se musí extra prosit o skryté informace, jako zarytý introvert nechodím na chatovací kanály. Kdyby mně ale pořád nepsali "Zkuste to později", místo toho mi řekli "Zkuste se zeptat na irc", udělal bych to. Já jen udělal, jak mi bylo řečeno, abych dosáhl kýženého výsledku. Rada holt nevyšla, tak jsem se registroval jinde, no...
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 21:17    Předmět: Citovat

setoss na CzTorrent napsal:
Když už je tu tohle téma, tak nějak náhodou jsem objevil jakýsi podivný tracker (HD-Cztorrent), kde ani nemaj vlastní announci, ale používaj announce skt a dokonce i CzT announci s něčím PIDem...

Co mi k tomu řekneš, pajahekr?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 21:48    Předmět: Citovat

Pořád tvrdí, že nic nevykrádají a tady je veřejné přiznání a tvrzení, že toho nenechají...

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 21:53    Předmět: Citovat

skippy.v,
o vykrádání tam píše akorát BloodLuke a to je člověk, kterej kope (jak vidno spíš) za nás...
Žádné jiné přiznání tam nepadlo. Jen píšou o nezáplatovaných dírách v btit...
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 21:58    Předmět: Citovat

emc napsal:
skippy.v,
o vykrádání tam píše akorát BloodLuke a to je člověk, kterej kope (jak vidno spíš) za nás...
Žádné jiné přiznání tam nepadlo. Jen píšou o nezáplatovaných dírách v btit...

Myslím toho laxq, který to přiznává.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 22:03    Předmět: Citovat

skippy.v napsal:
Myslím toho laxq, který to přiznává.

Áááá. Náš starej známej laxq. Very Happy Ten jeho post jsem přehlédl...
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 22:06    Předmět: Citovat

emc napsal:
Áááá. Náš starej známej laxq. Very Happy Ten jeho post jsem přehlédl...

Jeden píše, že nikdy... nic... nikde nekradli a nezneužívali, druhý se tím na druhou stranu veřejně chlubí, vládne tam dobrá schizofrenie... ale aspoň máme všichni jasno. Very Happy
CzTorrent
Dárce

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 22:09    Předmět: Citovat

potrebuji tiskoveho mluvciho, protoze na tohle neumim rict nic slusne
skippy.v

PříspěvekZaslal: 16.únor 2016, 23:37    Předmět: Citovat

Databáze uživatelů SkTorrent

Bezpečnost především... Databáze 118-tisíc nicků, hesel a emailů uživatelů SKT koluje na uložto.
Amatérismus nejhrubšího zrna... Very Happy
Je smutné, že jejich neschopnost a diletanství odnesou obyčejní uživatelé, kteří za nic nemohou.
Měli by zavřít krám, někam se zahrabat a ne si ještě otvírat huby...

Mischo

PříspěvekZaslal: 17.únor 2016, 00:04    Předmět: Citovat

Bohuzial s userom laxq mame tiez svoje skusenosti, zacinal u nas ako regulerny user a neskor ako jeden z prvych pomahal tehdajsiemu skt z rozbehom (ked boli este znamy ako e-posta ci tak nejako) Vacsina tychto zaskodnickych cinnosti je prave z jeho makovice.

Osobne je mi luto, ze sme v nom skoro nevycitali nejaku hrozbu. Ale ved to sme si spociatku mysleli aj o Zichovi, ze sa teda jedna len o neskodneho spammera.
skippy.v

PříspěvekZaslal: 17.únor 2016, 00:13    Předmět: Citovat

Mischo napsal:
Bohuzial s userom laxq mame tiez svoje skusenosti, ....

Lidem ho hlavy nevidíš a ne každého jsi schopen odhadnout, to si není třeba vyčítat.
Důležité je to, že se pravda a skutečný stav věcí nakonec ukázali.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
Strana 2 z 16

Přejdi na: