µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

BitTorrent přes NAS (ZyXEL NSA-310 + 500GB HDD)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.červen 2013, 22:48    Předmět: BitTorrent přes NAS (ZyXEL NSA-310 + 500GB HDD) Citovat

Nechcete platit drahou elektřinu za hodiny a hodiny seedování přes PC?
Já to vyřešil koupí malé černé krabičky s maximální spotřebou 16W.

ZyXEL NSA-310 + 500GB HDD

• LAN Ethernet RJ-45 10/100/1000
  • BitTorrent klient pro snadné sdílení bez PC
  • možnost upozorňování emailem při přechodu ze stahování na seedování (volba "při zahájení odesílání")
  • DLNA server pro přehrávání filmů na nových TV
  • eMule klient
  • síťové úložiště SMB, FTP, NFS
  • harddisk 500GB WD5000AAKX-001CA
  • spotřeba max. 16W
  • webové rozhraní pro ovládání, včetně podpory zobrazení na mobilních telefonech
  • dál už jen zbytečnosti jako autoupload na YouTube a Flickr, iTunes, tiskový server
  • cena 1900 Kč bez DPH
http://www.alza.cz/zyxel-nsa-310-500gb-hdd-d339876.htm
http://www.alza.sk/zyxel-nsa-310-500gb-hdd-d339876.htm
http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php?idp=mSKZYNSA310_PROMO2TB

Zobrazení WebUI v mobilu:

Zobrazení WebUI v počítači:

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 21.červen 2013, 22:48    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
PetrM74

Město bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 10.leden 2016, 00:22    Předmět: Citovat

Mám NSA 320S, a taky jsem do teď používal uTorrent. Ten vestavěný torrent klient sice funguje, ale proti uTorrentu jsou ty možnosti hodně omezené. Chybí mi hlavně možnost individuálního nastavení u jednotlivých torrentů, hlavně složky pro uložení souboru. Taky se mi zdá, že rychlost stahování není taková, jak by mohla být.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 10.leden 2016, 00:22    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 10.leden 2016, 00:43    Předmět: Citovat

Jo, má to svoje mouchy a možností je míň, ale pokud potřebuješ něco nonstop seedovat, pak spotřeba pod 16W je parádní. S rychlostí jsem nikdy problém neměl.

Stalo se ale, že mi po výpadku napájení (nezaměňovat s přepětím, v bytovém rozvaděči mám přepěťovou ochranu) zbláznila elektronika. NAS byl sice v záruce, ale doklad už jsem nenašel. Bohežel jsem to kupoval mimo registraci, takže se to na ALZA nedalo dohledat. Vytáhl jsem HDD a krabičku dorazil...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PetrM74

Město bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 10.leden 2016, 20:45    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že používám MMC s Kodi, tak mi to stahování do jedné složky docela vadí. Holt ta organizace bude maličko náročnější, ale za tu minimální spotřebu to asi stojí.
Jen mě ještě mrzí, že tam není nikde vidět, jestli mám otevřený port a jsem pasiv, nebo ne.
Jinak že ti odešel mě mrzí, doufám, že to byla výjimka, taky máme občas výpadky, to by mě nepotěšilo. Sad Data na HDD byla v pořádku?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 10.leden 2016, 21:12    Předmět: Citovat

PetrM74 napsal:
není nikde vidět, jestli mám otevřený port

Otestuj zde. Zapni NAS s nakonfigurovaným klientem a sem zadej číslo jeho portu:

PetrM74 napsal:
Data na HDD byla v pořádku?

Jo. Sice to dalo tošku práce je z toho disku dostat, protože to je v Linuxovém formátu ext4, ale podařilo se.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: