µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Starší verze programu µTorrent

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 28.březen 2015, 01:11    Předmět: Starší verze programu µTorrent Citovat

Starší verze programu µTorrent

Starší verze nejpopulárnějšího BitTorrent klienta pro Windows. Pouze pro studijní účely. Nepoužívejte na trackerech.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 28.březen 2015, 01:11    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 09.duben 2015, 22:15    Předmět: Citovat

Google 06.duben 2015 napsal:

Google has received and processed your malware review request. Unfortunately, http://www.utorrent.cz/ appears
to be still infected with malware that can harm visitors.
Google will continue to display a warning whenever a user clicks a link to your site from our search results.

emc 09.duben 2015 v reakci na výše zmíněné Googlu napsal:
If I already sent you requirement for check the security issue and you still keep your status, I have to tell you, that you're a bunch of incompetent idiots, who do not even know, how to test content for malware. All files are clean! For example, you mentioned utorrent-2.0.2.19648.exe https://www.virustotal.com/en/file/5f41251796ff8bb83366d606acfd73af084b3b1065c0351764ccc145710b303d/analysis/1428608682/

[WNC-451500 - http://www.utorrent.cz/oldversion ]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 09.duben 2015, 22:15    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 11.duben 2015, 11:55    Předmět: Citovat

Podle aktuálních statistik w3schools.com o používanosti internetových prohlížečů to znamená, že

Google je schopen odstavit libovolnou webovou stránku 2/3 uživatelů Internetu

přímo prohlížečem a spoustě dalším pomocí svých veřejných DNS serverů využívaných proti blokacím některých ISP.

w3schools.com napsal:
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.duben 2015, 22:41    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem si dal s Googlem repete...

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.duben 2015, 15:00    Předmět: Google Chrome blokuje web stránky Citovat

A dostal jsem opět stejnou odpověď...
Nezbývá mi, než doporučovat uživatelům Google Chrome, aby si změnili bezpečnostní nastavení.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 23.duben 2015, 17:41    Předmět: Citovat

Bohužel i přes mé několikeré kontaktování Google je stránka v Chrome blokována dál. A na mé dotazy odeslané na podporu vůbec neodpovídají. Jak se říká, nejhorší je srážka s blbcem. Škoda jen, že teď narážím skoro dennodenně. Přistoupil jsem tedy k protiopatření. Twisted Evil
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 02.květen 2015, 00:18    Předmět: Citovat

Proč?!
Vzhledem k tomu, že banda idiotů z Google anti-malware týmu se mnou nějak nekumunikovala, zkusil jsem na ně jít oklikou přes podporu adsense, se kterou jsem v lednu 2015 normálně komunikoval. Tehdy se jim nelíbila přítomnost reklam na stránce obsahující chat. A tak jsem ho tehdy z úvodní stránky odsunul...
Nebudete tomu věřit, ale místo žádané pomoci jsem obdržel dopis, že se jim ten chat stále nelíbí...
Proč se mě v letošním dubnu snažilo tolik stupidních idiotů nasrat? Když tomu nerozumíte, tak to kurva nedělejte!

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: