µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Zveřejňování osobních údajů ve foru nebo na shoutu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rea
Dárce

PříspěvekZaslal: 10.duben 2014, 23:29    Předmět: Zveřejňování osobních údajů ve foru nebo na shoutu Citovat

Milí kolegové piráti a pirátky,
poslední dobou se tu rozmohla taková věc - a tím je zvěřejňování osobních údajů - ideálně přímo majitelů trackerů - včetně kontaktů. Nezlobte se na mne,ale kdybych chtěla znát jméno,příjmení,rodné číslo,telefonní číslo,číslo účtu nebo ponožek dotyčných,tak se jich zeptám. Můžete mi osvětlit,k čemu by mi mělo být dobré znát jméno Testamenta,emc,Terminátora a dalších majitelů trackerů? Za prvé to jméno mají volně k dispozici na webových stránkách a za druhé jej nemám k čemu použít. Vaše války na téma "ten je idiot a jeho jméno a adresa je taková a maková" jsou opravdu projevem jen vaší nedospělosti a úplně postrádají smysl. Chci-li se někomu za něco mstít,najdu si nějaký inteligentní způsob a ne takovouhle s prominutím píčovinu. Chci li si někoho podat,tak to udělám a nechovám se jako malé dítě. Ve finále se to pak všechno jeví jen jako vaše žabomyší války a ukazujete se v horším světle,než jste. Neupřednostňuji ani jeden ze zmíněných trackerů,všichni máte svoje pro a proti. Jen se prosím zamyslete nad tím,co děláte.
Tohle forum přeci slouží lidem,kteří tu hledají pomoc s bittorrent klienty. Posíláme sem naše nováčky,dáváme to userům jako studijní materiál před jejich uploadem. A když sem někdo prvně přijde a vidí,jak tu na sebe na shoutu plivete špínu,co si asi pomyslí...
Je jedno,jestli jste CzT,Lightfenix,Traktor,Trezzor,TM,Hell či další tracker. Sem se nechodíme hádat,tady lovíme novinky,postřehy,pomoc. Byla bych moc ráda,kdyby tomu tak opravdu do budoucna bylo.

P.S. ano,vím,že jsem si právě vysloužila nenávist,znechucení a odsuzování ze stran určitých lidí. Vím,že přijdou komentáře,které budou fakt k počtení,nebo blok témata. Ale netrápí mne to. Já jsem Rea,moderátor Helltrackeru, nestydím se za to a štve mne,když se useři jiných trackerů takhle k sobě chovají.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 10.duben 2014, 23:29    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 11.duben 2014, 09:06    Předmět: Citovat

Jak vidis az na par vyjimek (tusim dva) se tu nikdo nedohaduje Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 11.duben 2014, 09:06    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
LEGEND

Město bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11.duben 2014, 20:59    Předmět: Citovat

@Tomasek1234: Ať už jsou jen dva nebo jich je osum... Je to hnus velebnosti, a souhlasím s @Rea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rea
Dárce

PříspěvekZaslal: 11.duben 2014, 21:32    Předmět: Citovat

Děkuji za uznání a jsem ráda,že to nebyl jen výlev do temna. Smile
LEGEND

Město bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14.duben 2014, 14:13    Předmět: Citovat

@Rea: Mně to přijde logický.... Na tu naší mini zemičku je tu celkem dost trackerů. Každý nabízí něco, každý je zaměřený na něco jiného... A místo aby se ty paka podporovali, tak na sebe hážou špínu kvůli kravinám... Kdyby se místo toho věnovali svému písečku a vytvořili něco speciálního pro svůj tracker... Nééé, oni prostě budou mrhat energii pro nic prostě Very Happy A to samý dělám teď já Very Happy Jdu dělat něco smysluplnějšího. Díky za příspěvěk každopádně! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: