µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

TreZzoR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepe6

PříspěvekZaslal: 13.leden 2014, 21:17    Předmět: Citovat

Už to beží, no problemo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 13.leden 2014, 21:17    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 24.prosinec 2014, 02:40    Předmět: Citovat

Stejně jako v předchozích letech i letos spouštíme VÁNOČNÍ FREELEECH (nepočítaji se stažená data, jen odeslaná) platící od 23.12. 10:00 do silvestrovské půlnoci (nezapomeňte před půlnocí na silvestra vypnout klienta aby se vám stažená data nezapočítala.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 24.prosinec 2014, 02:40    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 26.červenec 2015, 01:02    Předmět: Novinky na TREZZOR trackeru Citovat

Dovoľte nám informovať vás o novinkách, ktoré sme pre vás pripravili:

Zmena minimálneho ratia na 0.5 (od 1.8.2015) - Aby sme ratio zjednodušili, zavádzame jednotné minimálne ratio 0.5. Zároveň sme všetkým užívateľom, ktorý mali ratio nižsie ako 0.5 zrovnali počet stiahnutých a odoslaných dát na 0.

Diakritika v názve súborov - už nie je povinné aby ste v názve súborov odstránili diakritiku. Odporúčame však pridávať aj naďalej názvy súborov v torrente bez diakritiky, ale nie je to už povinné.

Mobilná verzia - opäť sme pridali nové funkcie do mobilnej verzie.

Ratio po skončení VIP - aby sme systém zjednodušili, tak pokiaľ po skončení VIP budete mať ratio nižsie ako minimálne, teda 0.5 vaše stiahnuté a odoslané data budu vynulované.

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 23.srpen 2015, 15:26    Předmět: Citovat

Idea Zatímco při normálním stavu je pozvánkovým systémem uTorrent.CZ zpracováno za pět dní
cca 160 registračních žádostí na TreZzoR, teď při výpadku CzTorrent je to cca 2000.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 26.srpen 2015, 23:30    Předmět: Citovat

TreZzoR tracker je nyní i na Facebooku

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 21.prosinec 2015, 17:51    Předmět: Citovat

Veselé Vánoce, hodně zdraví, spokojenosti a štěstí v novém roce 2016 vám přeje celý admin team.
Děkujeme všem za přízeň a podporu.

Stejně jako v předchozích letech i letos spouštíme VÁNOČNÍ FREELEECH (nepočítaji se stažená data, jen odeslaná) platící od 21.12. 8:00 do 3.1.2016 23:59 (nezapomeňte před koncem FL vypnout klienta, aby se vám stažená data nezapočítala.)

Užíjte si svátky v klidu a pohodě a oslavte pořádně (bez otravy) Silvestra.

emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 12.únor 2016, 23:37    Předmět: Citovat

TreZzoR v Důležitá oznámení napsal:
11.2.2016 od 16:50 do približne 17:10 došlo k výpadkom z dôvodu poruchy siete. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Řešíte 20 minutovej výpadek po tak dlouhé době, že si ani nedokážu vybavit předchozí výpadek... Cvoci! Very Happy
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 13.únor 2016, 20:59    Předmět: Citovat

To vis Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 30.říjen 2016, 15:11    Předmět: Pozastavené členství Citovat

Trochu oživím toto vlákno...

Pozastavené členství

Koukal jsem teď na TreZzoRu na nové torrenty, že bych se koukl po čase na nějaký nový film. Pravda, Hollywood se nějak fláká a nic moc do světa nejde (pokud se mýlím, jsem jenom rád). Narazil jsem na novinku, obsahově kravina, kterou bych po stažení mohl alespoň pomoci seedovat. Jaké bylo mé překvapení, že narozdíl od dřívějška jsou mi novinky zapovězeny! Na trackeru jsem už 10 let a to vlastně znamená míň, než nějaký cucák, který si zaplatí VIP a tím získá větší práva ke stahování, než mám já a mnoho dalších dlouholetých uživatelů trackeru...

Není to můj tracker. Nejsou to má pravidla. Nepřísluší mi remcat a něco si vynucovat. Aktuální změna pravidel mi nevyhovuje a tak tedy od půlnoci dne 30.10.2016 pozastavuji své členství na TreZzoR trackeru. Abych předešel spekulacím, odchod je to dobrovolný, nikdo mě nevyhodil. Pokud by někdy v budoucnu došlo k úpravě pravidel, rád se do života na TreZzoR trackeru zase zapojím.

Co to pro mě a pro vás znamená?

Ve vzduchu visí otázka, co tedy chceš emc?
Přemýšlel jsem o třetí podmínce, na zakladě které bychom mohli i k novinkám. Ta by byla průnikem více kritérií: dosažená hodnost, ratio, doba členství. Toto vše by se dalo pojmout do další uživatelské hodnosti např. Veterán. Vlastně tito veteráni by měli býti pravými VIP a ti, co jsou dnes označování za VIP by měli mít hodnost Dárce či Donator... Ale jak už jsem jednou psal, nechci do toho nikomu kecat. Já si taky provozuju www.uTorrent.CZ podle sebe...
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 31.říjen 2016, 18:39    Předmět: Citovat

No mozna nejdriv nahodit nejake komentare do fora nebo PM nez hned blaznit s odchody ne?

// Edit - navic VIP je tam proti vynaseni rls na czt apod.. Maji na to dokonce takovy system Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 31.říjen 2016, 21:05    Předmět: Citovat

Tomasek1234,
chápu smysl ochrany trackeru proti vynášení RLS a souhlasím s ním. Jen je mi líto, že před pár měsící zpět jsem ještě byl považován za důvěryhodného člena a nyní již ne. Mrzí to i další uživatele, se kterými jsem hovořil (ExtrUp a GoS). Už se opakuji. Respektuji daná pravidla. A že se nimi neztotožňuji, je můj problém, ne váš. Proto jsem se svobodně rozhodl pozastavit své členství.
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 01.listopad 2016, 09:53    Předmět: Citovat

Nemame hodnost duveryhodny clen. Duveryhodny ses porad stejne jako si byl vzdy.
Mas 4 kategorie u kterych muzes VIP stahovat.
http://wiki.czech-server.com/index.php?title=VIPtorrenty
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 01.listopad 2016, 21:07    Předmět: Citovat

Díky za info.
Dle nově vyhlášených pravidel pro VIP torrenty se na dlouhodobé řadové uživatele vztahují kategorie 2 a 4.
Takže pokud kvůli stárnutí seedovaných torrentů dojde k nesplnění podmínky pro 2. kategorii, mají veteráni
možnost přístupu k VIP torrentům ne sice automaticky, ale dle 4. kategorie na základě žádosti přes KC.
To už zní celkem dobře. Myslím, že i ostatní veterány s nejvyššími hodnostmi, kterých se omezení přístupu
k VIP torrentů dotklo také, toto potěší.
Tomasek1234
Expert

PříspěvekZaslal: 01.listopad 2016, 21:26    Předmět: Citovat

Tyhle pravidla jsou tam od zacatku.
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 01.listopad 2016, 21:41    Předmět: Citovat

Malinko nepřesná informace. Možná to bylo interní, nikde nezveřejněné pravidlo. Ten tebou odkazovaný článek ohledně pravidel VIP torrentů na wiki vznikl až 31.10.2016 v 1:55. A ani teď ten článek není dostupný přes obsah wiki. Než ten článek vznikl, všichni uživatelé viděli informaci o možnosti stahování pouze pro VIP a aktivní nahazovače torrentů. Dříve jsem VIP torrenty mohl stahovat, najednou už ne... A na tuto změnu svého postavení na trackeru (domnělá změna nezveřejněných pravidel) jsem spontánně reagoval...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Infokanál Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: