µTorrent CZ je nejpoužívanější a možná i nejlepší P2P BitTorrent klient - tedy program pro stahování souborů přes torrent

HledatHledat   EnglishEnglish   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení 

Porušování autorských práv kopírováním návodů µTorrent

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emc
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19.prosinec 2013, 20:16    Předmět: Porušování autorských práv kopírováním návodů µTorrent Citovat

Porušování autorských práv kopírováním návodů µTorrent

Delší dobu sleduji, jak mnozí uživatelé i moderátoři trackerů bezostyšně kopírují mnou vytvořené a zde zveřejněné návody na µTorrent.

Na CzTorrent se toto dělo za dob vyhlášení premií za zpracování návodu. Namísto vlastní tvorby si někteří uživatelé kopírovali zdejší články CTRL+C / CTRL+V.

Jiný správce trackeru mi napíše, že jestli mi nebude vadit, když pod ukradeným návodem na µTorrent bude odkaz na tento web. Na mou výtku odpověděl, že to dělají i jiní, proč by nemohl on. Pak se mu to rozleželo a články nahradil odkazy.

Před pár dny byl jedním webhostingem zablokován blog jistého uživatele, který si bez dovolení přivlastnil mé návody. Na jinému hostingu smázli pouze závadový soubor.

Dnes jsem objevil neautorizované kopie návodů na BestTrackeru. Autora článku, supermoderátora Majkin1 obeslal se žádostí o stažení článku. Uvidíme, jak se zachová. Zároveň oslovím i CzTorrent a LightFenix, aby kopie na fóru smázli také.

Vůči trackerům chci nejdříve jednat s vedením. Nemá smysl cokoli začít hrotit...

Pokud kdokoli budete chtít na svých stránkách zveřejnit mé návody, nebo jejich výňatky, kontaktujte mě emailem s žádostí o povolení jejich vystavení. Pokud dojde k dohodě, bude možné, za předpokladu dodržení stanovených podmínek, tyto články vystavit i na vašem webu.

Berte to tak, že podporou uživatelů, testováním konfigurací a tvorbou různých návodů strávím spoustu času. Proto se mi nelíbí, když někdo výsledek mé práce bezostišně ukradne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Google
AdSense

PříspěvekZaslal: 19.prosinec 2013, 20:16    Předmět: Reklama

Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra uTorrent CZ -> Aktuálně Časy uváděny v UTC + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: